Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2015 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Vaše myšlenky utvářejí vaši budoucnost. Myslete pozitivně a vizualizujte si to, co po čem opravdu toužíte.“
Vydáno: 28.10.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už na začátku listopadu pocítíte příval energie a vášně pro vše, co tento měsíc budete dělat. Můžete dokonce zažít i menší flirt, možná vás tento měsíc obohatí. Budete plná energie a vášně jak pro práci, tak pro vydělávání peněz a milostné vztahy. Na konci měsíce předčasně ukončíte nějakou záležitost spojenou s prací, protože bude plná překážek. Budete mít pocit, že z toho není žádný zisk. Popřemýšlejte, zda vám je vaše impulzivnost k užitku nebo vám naopak působí problémy. Měsíc to bude velice úspěšný, a pokud slavíte narozeniny, tak vše nejlepší!

 

 

Práce – V práci vás čekají velké změny už začátkem měsíce. Ze své pracovní náplně odstraníte vše, co vás nebaví a v čem necítíte vášeň a radost, a začnete budovat nové věci, které vás budou naplňovat. Zboříte i staré základy a začnete stavět nové. Musíte trochu opatrně našlapovat, ale díky tomu najdete klid a harmonii a pomůže vám i muž, který vás obdivuje. Konec měsíce vás čeká velký úspěch a obrovská radost.

Zdraví – V listopadu vás mohou bolet klouby už na začátku měsíce, vše může být spojeno s virózou nebo chřipkou, kterou musíte důkladně vyležet. Záda se opět ozvou a nějaký čas vás pozlobí a kvůli tomu se vám bude i hůř spát. Zrak se vám trochu zhoršil, ale ještě k lékaři nemusíte.

Peníze – Začátkem měsíce si odpočinete od všech problémů spojených s vaší finanční situací. Nebudete chtít cokoliv řešit a ani to nebude potřeba. Nakonec si svou situaci upravíte a nebudete ji vidět realisticky. Koncem měsíce se zamyslete nad tím, na čem lpíte a co už je nefunkční. Toho se snažte zbavit.

Vztahy – Měsíc začne tím, že budete mít pocit, že jste v situaci, z které nelze odejít. Že stojíte na místě a nemůžete se hnout. Zůstaňte stát, dívejte se kolem sebe a nic neřešte, je to zbytečné, stejně se nic nepohne. Následně poté už v půlce měsíce zažijete něco neočekávaného a úžasného a můžete se osudově zamilovat. Opravdu se zamilujete a zahoříte tak silným citem, jaký už jste dlouho nezažila. Konec měsíce vás zastihne jako ženu plnou vášně, která se svým vyvoleným chce trávit co nejvíce času.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama