Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2015 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Není vaším úkolem odsuzovat cestu druhých. Vaším úkolem je poznat svou vlastní cestu a kráčet po ní s radostí."
Vydáno: 28.10.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nevíte, co od života chcete, a to vám přináší komplikace a stres. Musíte si ujasnit, jak má váš život vypadat a co od něj očekáváte. Je před vámi i běhání po úřadech a jiných institucích. Problémy budete řešit jen v první půlce měsíce, na konci už vás čeká jen odpočinek a přemýšlení o tom, jak dál. Měsíc to bude plný očekávání, které se většinou nesplní.

 

Práce – Práce pro vás bude zpočátku velice úspěšná a dostane se vám i ocenění. Bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Možná dostanete i novou nabídku. V půlce měsíce uzavřete vše z minulosti a půjdete novou cestou do budoucna. Pomůže vám s tím muž, který hodně přemýšlí a má vše vyjasněné.

Zdraví – Kyčle vás bolí už delší dobu a bude to ještě horší se změnou počasí. Ozvou se i jiné neduhy a vy pocítíte únavu, ale jinak by se vám mělo dobře dařit. Jen pozor na úrazy a zlomeniny.

Peníze – Na začátku měsíce před sebou uvidíte dvě cesty, kterými se můžete vydat, a opravdu si jednu zvolíte. Bude to ta správná, která vás povede ke stabilitě a finančnímu úspěchu. Tento úspěch už v půlce měsíce zcela zřetelně pocítíte. Konec měsíce bude o komunikaci a nových začátcích nebo novém finančním projektu.

Vztahy – Máte před rozchodem nebo u vás probíhá krize a vy si nevíte rady. Možná je rozchod i dobrým řešením. Nemá cenu udržovat něco, co už je nefunkční. Někdo s vámi i hodně manipuluje a vy ho necháváte. Není to to nejlepší řešení. Konec měsíce pro vás bude velkým tajemstvím a překvapením. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama