Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2015 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Mám pozitivní vědomí a plní se mi vše, co chci.“
Vydáno: 28.10.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Začátek měsíce bude plný radosti a přátelských kontaktů a vy si to užijete. V půlce měsíce už začnete věci analyzovat a více přemýšlet nad vším, co uděláte. Nedáte na intuici a vše budete řešit spíš hlavou. Což vás nakonec dovede k tomu, že na konci měsíce nebudete vědět, co chcete, a to vás zastaví. Uvědomte si tedy, co chcete a kam míříte, a otevře se vám nová cesta.

 

Práce – Už na začátku měsíce se pohnou ledy a vám se začne dařit. Především se vše urychlí a to, co se dlouhou dobu nepohnulo, se najednou řítí rychlostí rychlíku. Což vám bude vyhovovat. Ničeho se neobávejte, přinese vám to i finanční stabilitu a na práci si nebudete vůbec stěžovat. Na konci měsíce dokonce navážete na něco z minulosti, co se vám dařilo.

Zdraví – Žlučník a zažívání se mohou ozvat začátkem i v průběhu měsíce. Po dietě se vám uleví a budete se cítit dobře. Kolena a klouby se mohou ozvat na pár dní, ale pak to zase přejde. Pozor na střevní problémy.

Peníze – Máte před sebou samé překážky, což vás zdržuje, a navíc vám odchází spousta peněz a vy pociťujete ztráty a nedostatek financí. To zažijete začátkem měsíce, v jeho půlce se už díky práci vaše finanční situace stabilizuje. Ke konci měsíce však budete muset něco změnit a zboříte nestabilní základy a postavíte nové, pevnější.

Vztahy – Vaše vztahy jsou postavené na špatných základech, a to vás donutí je řešit. Už na začátku měsíce si s tím budete muset poradit. V půlce měsíce se začnete rozhodovat, jakým směrem se dát, a budete hodně nerozhodná. Koncem měsíce může dojít ke krizi a dohadovat se můžete i o rozchodu. Vše dobře promyslete.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama