Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2015 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Znáte-li své stinné stránky a máte se rádi i za to, co o vás nikdo neví, máte moc nad svým životem. Když své stinné stránky odmítáte a nechcete je vidět, vládnou vašemu životu.“
Vydáno: 28.10.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dostanete novou nabídku práce od ženy, která bude chtít, abyste začala pracovat co nejdříve. Dobře si to promyslete, ale nemělo by vás tam čekat nic špatného. Práce budete mít celý měsíc dost a bude vás i bavit. Jen si dejte pozor na přepracování, protože by to mohlo odnést vaše zdraví a hrozil by i syndrom vyhoření. Vaše vztahy jsou harmonické a budete se cítit i dobře.

 

 

Práce – Máte před sebou nějaké přesuny a stěhování hned na začátku měsíce. Budete se rozhodovat a řešit, která cesta je pro vás ta nejlepší. Rozhodování potrvá jen chvilku, ale pozor na lidi, kteří vás začnou od nové práce odrazovat. Není to upřímné, spíš vám ji závidí, tak se nenechte.

Zdraví – Celý měsíc se budete cítit dobře. Jen na jeho konci se může objevit problém s kašlem a rýmou a následným zánětem dutin. Vše se vám může podařit vyléčit díky babským radám, nemusíte ani k lékaři.

Peníze – Peníze vám proudí a vy si to užíváte, ale váš strach o finance může způsobit, že se tok peněz zastaví a žádné nepřijdou. Nebude to nadlouho, ale přesto to bude nepříjemné. Zbavte se existenčního strachu a finance máte na celý měsíc vyřešené.

Vztahy – Ztráty, které zažíváte, jsou spojené s tím, že nekomunikujete. Ve vztahu je potřeba komunikovat – a v tom vašem především. V půlce měsíce u vás nastanou hádky a nepříjemnosti, protože je potřeba si vše vyříkat a vyjasnit. Zaměřte se na to důležité a tomu se věnujte. Když to uděláte co nejdřív, na konci měsíce už se vše zlepší.

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama