Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2016 horoskop měsíc Beran

Moudrost měsíce: „Proudí ve mně radostné a nové myšlenky.“
Vydáno: 29.09.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc listopad

Začátek měsíce budou provázet nějaké ztráty a nepříjemnosti. Také si uvědomíte, kdo je váš přítel a kdo se jen jako přítel prokazuje. V půlce měsíce se vše změní a budete oslavovat, protože v práci se vám něco vydaří. Koncem měsíce budete hodně pracovně zaneprázdněni.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – Štír

Vztahy V listopadu budete potřebovat čas na vztahy. Možná by vám prospělo trochu si oddychnout a s partnerem odjet na menší dovolenou, nebo aspoň na prodloužený víkend. V půlce měsíce se budete cítit osamoceni a partner bude vše analyzovat.

Práce Dvě cesty a dvě možnosti se objeví už začátkem listopadu a vy budete zvažovat, která je ta správná. Nebudete se moci rozhodnout, a tak si od toho rozhodování odpočinete. To vám velice pomůže a na konci měsíce budete mít sami ze sebe velkou radost.

Peníze S financemi budete tento měsíc trochu bojovat, ale nebude to dlouho trvat. V půlce měsíce vám už budou proudit peníze tak, jak mají, a na konci měsíce budete zvažovat s partnerem nějaké investice.

Oslabený orgán a léčivé barvy Imunitní systém. Zelená a okrová.

 

 

 

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, Beran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama