Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2016 horoskop měsíc Blíženci

Moudrost měsíce: „Vidím se jako úžasná bytost, moudrá a krásná.“
Vydáno: 29.09.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc listopad

V listopadu budete bojovat se žárlivostí, což nebude úplně jednoduché.  Nakonec to zvládnete. V půlce měsíce se budete zabývat především vaší prací, protože jí bude opravdu mnoho a nebudete ji zvládat. Na konci měsíce se budete rozhodovat.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Kozoroh

Vztahy Hned na začátku měsíce se posunete ve vašem vztahu dál a bude to příjemný posun. Následovat však budou deprese a pocit neštěstí. Vztah se nebude vyvíjet tak, jak si přejete, a to pro vás nebude příjemné. Na konci měsíce budete mít dostatek sil vše zvládnout.

Práce Vášeň pro práci, která vás provází na začátku měsíce, se pomaličku bude uklidňovat a vy začnete odpočívat. Budete vědět, že je nutné něco rychle vyřešit, ale nebudete mít dostatek sil. Koncem měsíce přijdou i nějaké překážky a komplikace.

Peníze Nebojte se o svoje finance, hned na začátku měsíce budete mít dostatek sil je zvládnout a především k vám budou přicházet v hojnosti. Ke konci měsíce vás někdo bude odrazovat od finanční transakce.

Oslabený orgán a léčivé barvy Ledviny. Žlutá.

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, blíženci
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama