Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2016 horoskop měsíc Býk

Moudrost měsíce: „Svůj den začínám a končím s pocitem vděčnosti.“
Vydáno: 29.09.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc listopad

Podzim vám přináší velkou lásku, souznění, ale také pocity ztrát vašeho relativního klidu. Budete si muset zvyknout na změny, které přicházejí a které se vám z počátku nebudou líbit. Narušují totiž váš klid, přesto se jim nebraňte, budou pro vás velice přínosné a přinesou vám i velké štěstí.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy Čekají vás nové začátky, ale budete na tom muset zapracovat. Pokud máte vztah, může se mezi vás opět vrátit láska. V případě, že nikoho nemáte, můžete potkat velkou lásku a zamilovat se. Uzavřete si však všechny vztahy z minulosti.

Práce Nevíte, co chcete, což může znamenat, že se zmítáte mezi tím, co vás baví a co nemáte rádi. Je nutné si vytvořit seznam priorit a podle něj si uvědomit, co je opravdu důležité. Čeká vás nějaký konflikt s kolegyní nebo nadřízenou a budete mít pocit, že se nemůžete hnout z místa. Počkejte na vhodný okamžik.

Peníze Kolem financí se tento měsíc bude vše točit. Máte nějaké výdaje, které je nutné uhradit, a zjistíte, že vám chybí peníze. Na konci měsíce se vše změní a peníze přijdou.  

Oslabený orgán a léčivé barvy Klouby a pohybový aparát. Černá a zelená.

 

Článek je zařazen v: horoskop, býk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama