Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

11/2016 horoskop měsíc Vodnář

Moudrost měsíce: „Jsem spokojena sama se sebou.“
Vydáno: 29.09.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc listopad

Rozhodování vás čeká skoro celý měsíc. Budete přemýšlet, která možnost je pro vás ta nejvhodnější, a nebudete si vůbec jisti. V půlce měsíce zažijete i nějaké ztráty, což vás bude mrzet. Na konci měsíce vše budete analyzovat a přemýšlet, jak z toho ven.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Panna

S kým budete mít problémy – Býk

Vztahy Váš partner je zamilovaný a snaží se vám ve všem vyhovět, ale neumí to vyjádřit slovy. Bude se snažit a nakonec se z něho stane velice vášnivý partner, přesto spolu řešíte problémy tak dlouho, že se jeho změna ve vašem vztahu nijak neprojeví. Naopak zažijete ztráty.

Práce Vaše práce vám na začátku měsíce přinese jen deprese a neštěstí. Následně se rozhodnete, že už to takto být dále nemůže. Začnete dělat něco, co jste dělali v minulosti, a to vám naopak přinese velké štěstí a harmonii. Také začnete více cestovat.

Peníze – Peníze vám budou proudit, ale budete i hodně utrácet, a tak na konci měsíce budete zvažovat, co zaplatit nejdříve. Snažte se více šetřit, budete ty peníze potřebovat.

Oslabený orgán a léčivé barvy Slinivka. Béžová, bílá káva.

 

 

 

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, vodnář, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama