Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

12/2015 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Všem žehnám a přeji to nejlepší, a ony to přejí i mně.“
Vydáno: 30.11.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V posledním měsíci v roce byste se měla snažit řešit především opravdu důležité věci. Malichernosti tentokrát ponechte ostatním. Nic neodkládejte a vše uzavřete. A pokud to zvládnete, budete mít sama ze sebe radost. Uprostřed měsíce vás čeká i velmi radostné období plné vánočních večírků, posezení a veselých schůzek. Konec roku bude spojen s tím, že si uvědomíte, co je ve vašem životě nefunkční, a to zboříte a začnete znovu stavět na pevných základech.

 

Práce – V práci vás čekají nějaké pro vás velice radostné přesuny. Navážete na něco z minulosti, co se vám dařilo, a to vám pomůže vše zvládnout. Budete se rozhodovat, ale pouze mezi tím, co vás baví, a tak to nebude těžké rozhodování.

Zdraví – Máte oslabenou imunitu, a tak je dobré ji posílit. Problémy s nízkým tlakem můžou vyvolat i závratě. Koncem roku si ještě dojděte na kontrolu krevního obrazu.

Peníze – Čeká vás nějaké vyřizování v souvislosti s úřady nebo bankovními institucemi. Bude to pro vás tentokrát dost náročný boj. Přináší velké změny a ty nebudou vždy úplně příjemné, ale vše zvládnete.

Vztahy – Někdo vás začne odrazovat od lásky. Možná budete odrazovat sama sebe, ale to je zbytečné, láska se vám do života vrátí a budete se radovat. Můžete se i hodně zamilovat, což vám dokonce pomůže v práci. Bude se vám lépe dařit.

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama