Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

12/2015 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Život mi přináší samé skvělé příležitosti.“
Vydáno: 30.11.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už na začátku měsíce vás přepadne pocit, že nic nezvládáte a že nebudete mít žádné Vánoce.
 Ale to je jen váš dojem, vše bude v pohodě a zvládnete to už během prvních týdnů. Je pravda, že dárky začnete balit na poslední chvíli, ale to už jiné nebude. V práci se objeví nějaké těžkosti, které se přes svátky vyřeší. Pro vás je důležité, že si odpočinete a práci pustíte na pár dní z hlavy.

 

Práce Práce budete mít celý měsíc dostatek a nebudete vědět, co dělat dřív. Stanovte si už začátkem měsíce priority a pak podle plánu postupujte. Neberte si toho víc než zvládnete. Dokončete projekty, které je potřeba do konce roku dokončit.

Zdraví – Může se objevit rýma, kašel a horečka, ale nemějte obavy, viróza bude jen krátkodobá. Bolesti kloubů a páteře se přes svátky uklidní a odpočinete si. Jen pozor na zažívání.

Peníze – Na začátku prosince přijdou potíže s financemi, ale nepotrvá to dlouho a vaše finanční situace se radikálně zlepší. Po Vánocích budete muset trochu šetřit, abyste měla peníze na oslavy silvestra a začátku nového roku.

Vztahy – Navážete na hezké věci z minulosti a budete si užívat láskyplný vztah. Je dobré partnerovi sdělit, jaké city k němu chováte, potřebujete to slyšet. V poslední době má pocit, že o něj nemáte zájem. Možná to je i důvod, proč je občas protivný. Dejte mu najevo, že vám na něm záleží, a uvidíte, jak krásné budete mít svátky.

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama