Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

12/2015 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Láska je všechno, co existuje.“
Vydáno: 30.11.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

I když někteří z vás slaví tento měsíc svoje narozeniny, nebude to zcela klidný měsíc. Na začátku prosince si trochu zabojujete s okolím a se svojí produktivitou a nakonec to vše uzavřete a vydáte se dál. Svátky už prožijete v klidu a pohodě. V každém případě jste plná sil a odhodlání vše zvládnout. Můžete se pustit i do těch nejnáročnějších úkolů.

 

 

Práce – Nová práce nebo brigáda vás čeká hned na začátku měsíce. Bude i velice dobře finančně ohodnocená. Jen vás možná nebude naplňovat tak, jak jste si představovala. Přesto, že to bude práce krátkodobá, pomůže vám k finančnímu zabezpečení. Nebojte se, zvládnete ji.

Zdraví – Trochu vás pozlobí nervový systém. Bolesti kloubů mohou být spojené s větší zátěží při sportu, pozor hlavně na kolena. Reprodukční orgány budou oslabené nejspíše z prochladnutí.

Peníze – Máte nárok na odměnu, protože opravdu hodně pracujete a v poslední době i nad rámec své práce. A tu odměnu dostanete. Budete se těšit dobré finanční situaci a prožijete tak pohodu a klid.

Vztahy – Pokud potkáte na konci roku někoho nového, nesnažte se hned na začátku vztahu na něj vázat. Raději partnera dobře poznejte, jinak by vztah mohl rychle skončit. Ve stávajících vztazích by mohlo dojít k hádce, která může přinést zbytečné ukončení vztahu. Snažte se být v klidu a vše si dobře promyslet.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama