Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

12/2015 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Můj život naplňuje láska.“
Vydáno: 30.11.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V prosinci máte za úkol začít řešit nejdůležitější věci ve vašem životě. Pokud tak neučiníte, je zde možnost, že s vámi okolí bude manipulovat, abyste řešila záležitosti důležité pro ně, a to se vám nevyplatí. Snažte se o všem přemýšlet a neudělejte unáhlené kroky. Někdo z vašich přátel vám pomůže a vy vše zvládnete. Jen se snažte být více v klidu a pak uvidíte vše zřetelně.

 

Práce – Mužská energie stagnuje a otvírá se ta ženská plná lásky, porozumění a pochopení, a to u žen i mužů. Čekají vás zážitky, o kterých jste si myslela, že už nepřijdou. Možná se v práci i zamilujete. Každopádně si konec roku užijete i návštěvami večírků a rozlučkových setkání.

Zdraví – Bolest ucha a bolesti kloubů na začátku měsíce brzo přejdou a budete se cítit dobře. Osud vám přináší ochranu. Pozor si dejte při zimních sportech na úrazy a omrzliny.

Peníze – Ujasněte si, co si v oblasti financí představujte – jak mají vypadat. Tím, že nevíte, co přesně chcete, vytváříte sama sobě v peněžní oblasti překážky. Máte naštěstí dostatek sil a vše zvládnete. Mohlo by to jít rychleji, ale do konce měsíce to nakonec dokážete.

Vztahy – Partner vás přitahuje, ale fyzická přitažlivost není vše, co má ve vztahu být. Před něčím zavíráte oči a bojíte se si to přiznat. Je nejvyšší čas, abyste tenhle problém otevřela. Nedělejte to přímo o vánočních svátcích, ale až po nich. Je to už dlouhodobá záležitost a konec roku je nejlepším možným termínem.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama