Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

12/2015 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Jsem otevřená novým věcem.“
Vydáno: 30.11.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Máte pocit beznaděje, protože vás svírají vaše závislosti. Je nutné s tím něco udělat! Přemýšlejte, na čem nebo na kom jste závislá? Na čem lpíte, co je už mrtvé a nefunkční? Zbavte se všeho, co vám svazuje život. Udělejte změny, které tak nerada do svého života pouštíte. Je na to ten nejlepší čas.

 

 

Práce – Práce vás bude naplňovat a bavit. Vše vám půjde od ruky jako nikdy v životě. Osud vám je plně nakloněn a nemusíte vůbec nic dělat, vše se řeší samo. Vaši práci bude také provázet rychlost. To, co dlouhou dobu stálo a nehýbalo se, se najednou vyřeší jako mávnutím kouzelného proutku. Budete svoji práci přímo zbožňovat.

Zdraví – Stresy nejsou dobré ani zdravé, snažte se jich zbavit co nejdřív. Pozor na sport, hlavně lyžování, a následky, které vás mohou dovést až k lékaři. Také bolesti hlavy mohou být spojené se špatným držením těla při sportu.

Peníze – Naděje na lepší finance, které jste si dělala v poslední době, vám asi nevyjdou. Přesto dokončete všechny své finanční transakce a uvidíte, že skončíte v plusu. Za dárky utrácejte jen menší částky a spíše šetřete.

Vztahy – Na začátku měsíce si dejte pozor na svou vznětlivost. Mohlo by dojít k impulzivnímu rozchodu a tím by se narušila vaše domácí sváteční pohoda. I když ve vašem vztahu není vše úplně v pořádku, promyslete si nevratné kroky, které můžete učinit pod návalem emocí. Když si dáte pozor na hádky, tak vše přežijete v klidu a pohodě.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama