Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

12/2016 horoskop měsíc Beran

Moudrost měsíce: „Hledání brání vpuštění. Dokud hledáme, jsme svázáni se zcela určitým objektem nebo cílem.“
Vydáno: 28.11.2016
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc prosinec

V prosinci budete mít tendenci někam odjet aspoň na krátký víkend nebo na vánoční dovolenou. Potřebujete si odpočinout a načerpat sílu. To se vám podaří, ale musíte opravdu na pár dní odjet z prostředí, v kterém se pohybujete. Ke konci roku budete odpočatá a radostná.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – ohnivé znamení

Vztahy Vztahy pro vás budou v prosinci velmi obtížné. Můžete dokonce i bojovat nebo mít pocit, že nic nejde tak, jak si představujete. Čekají vás i perné chvilky a pocit, že jste na vše sama. Musíte si věci vyjasnit a poté se vše zlepší.

Práce V práci se budete snažit zařídit nějaké změny a nepůjde vám to. Čekají vás i přesuny a nenadálé nemilé překvapení. Je před vámi tolik práce, že z toho budete unavená a přijde i pocit beznaděje, protože nic nepůjde tak, jak potřebujete. Někdo vás začne odrazovat. Odjeďte si odpočinout, potřebujete to.

Peníze Pozor na problém, před kterým zavíráte oči. Problém se nevyřeší, když ho nevidíte. S penězi ale problémy nečekejte, vše bude v pohodě i přes vánoční výdaje.

Oslabený orgán a léčivé barvy Slinivka. Zelená a oranžová.

 

 

 

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, Beran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama