Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

12/2016 horoskop měsíc Býk

Moudrost měsíce: „Prvním krokem ke změně je uzdravení a uvědomění.“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková

Co vám přináší měsíc prosinec

Období, které vám přináší stabilitu, a to jak finanční, tak vztahovou. Bude se vám opravdu dařit ve všech ohledech. V půlce prosince se objeví na několik dní propad, ale to potrvá opravdu jen pár dní. Můžete u toho pocítit i beznaděj. Po pár dnech se vám vrátí štěstí a užijete si sklizeň.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – ohnivé znamení

Vztahy Pokud toužíte po dítěti, je nejvhodnější doba. Může se vám to podařit. V půlce měsíce se dozvíte nějaké tajemství, které vás velice překvapí. Na konci prosince začnete s partnerem rekapitulovat a překonávat poslední překážky.

Práce V oblasti práce si musíte tento měsíc dát pozor na to, zda vnímáte realitu takovou, jaká opravdu je, protože před něčím zavíráte oči. To, co nechcete vidět, se vám tento měsíc bude vracet jak bumerang, dokud nepohlédnete pravdě do očí. Pomůže vám to ke stabilitě.

Peníze Začátkem měsíce vás bude někdo odrazovat od finančních investic, což je dobře, protože si je promyslíte. V půlce měsíce vám vypomůže partner a na konci roku uzavřete veškeré svoje finance.

Oslabený orgán a léčivé barvy Chybějící vitamíny. Bílá a červená.

Reklama
Článek je zařazen v: horoskop, býk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama