Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

12/2016 horoskop měsíc Kozoroh

Moudrost měsíce: „Jsem otevřená vůči životu a radosti.“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc prosinec

Na začátku měsíce se začnete rozhodovat mezi dvěma směry a bude to pro vás velice obtížné. Přinese vám to hádky a nepříjemnosti. Chvilku se vše uklidní a na konci měsíce znovu přijde čas rozhodování. Nebudete si jistá, co je pro vás správné.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – Rak

Vztahy Váš partner se dozví nějaké tajemství a bude na vás žárlit. Nedokážete mu celou situaci objasnit nebo vysvětlit. Je možné, že se to ani nedozvíte, ale uvidíte, že chování partnera začne být studené a odměřené.

Práce Na počátku měsíce přijdou deprese a pocit beznaděje a to povede ještě k větší pocitům ztráty. Musíte si uvědomit, že vše je jen ve vaší hlavě a vy to můžete změnit tím, že se na vše podíváte z jiného úhlu. Na konci roku zboříte nestabilní základy a postavíte nové a funkční.

Peníze Přísun peněz bude ještě na začátku měsíce. V půlce měsíce si možná dovolíte i nějakou dovolenou nebo si koupíte něco hezkého. Na konci roku budete řešit, zda vám nějaké peníze zůstanou do začátku roku.

Oslabený orgán a léčivé barvy Dutiny. Okrová.

 

Článek je zařazen v: horoskop, kozoroh, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama