Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

12/2016 horoskop měsíc Lev

Moudrost měsíce: „Opouštím všechny své staré vzory a omezení.“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc prosinec

Čeká vás spousta práce. Věnujete jí celý prosinec a vše vám půjde od ruky. Ke konci roku však už pocítíte únavu a budete potřebovat odpočívat. Navíc přicházejí změny, které jsou opravdu plné vášně a energie, že je nestačí nic zastavit. Nezavírejte oči před problémy, ponesete si je s sebou do dalšího roku.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Střelec

S kým budete mít problémy – vzdušné znamení

Vztahy Všechna tajemství budou hned na začátku prosince odhalena a vám se otevřou oči. Uvidíte celé vaše partnerství střízlivým pohledem. Nebudete mu však věnovat velkou pozornost, více se věnujete práci. A tak přijdou překážky, které nakonec překonáte.

Práce Na začátku prosince se do své práce zamilujete a bude vás opravdu bavit. V půlce prosince přijdou velké změny, které vám však pomůžou na čas si od práce odpočinout a tím se vám uleví.

Peníze Začátkem měsíce budete mít velké výdaje a můžete i o nějaké peníze přijít. Následně začnete peníze hromadit, ale nemusíte se obávat, nakonec dostanete možnost získat další zdroj financí.

Oslabený orgán a léčivé barvy Plíce a průdušky. Zelená.

 

Článek je zařazen v: horoskop, lev, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama