Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

12/2016 horoskop měsíc Štír

Moudrost měsíce: „Jestliže chci změnit vnější okolnosti, musím změnit sebe samu.“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc prosinec

Začátkem měsíce se ocitnete v situaci, kdy se vám nepodaří hnout se z místa. Budete paralyzovaná. Pocítíte beznaděj, protože vás čeká tolik schůzek a setkání, že vám to do života přinese velké překážky. Budete i často cestovat. Pozor, některé věci uvidíte jako iluzi, ne jako realitu.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – Lev

Vztahy Na počátku měsíce se dozvíte některé věci, které pro vás byly zatím tajemstvím. Čeká vás i seznámení s mužem, který se do vás zamiluje, a to seznámení proběhne prostřednictvím práce.  Od začátku vás bude tento muž velice přitahovat, ale ostatní vás budou od vztahu s ním odrazovat.

Práce V práci navážete na nějakou práci, kterou jste dělala v minulosti a dělala jste ji ráda. Opět prožijete pocity štěstí a radosti. Dokonce vám tuto práci okolí bude závidět. Na konci roku začnete hodně rekapitulovat.

Peníze S financemi to půjde nahoru a dolů. Na začátku měsíce přijde změna a díky vaší intuici se peníze objeví, v půlce měsíce přijde nový finanční přísun a způsobí vám velkou radost. Ke konci roku vás však čekají opět velké výdaje.

Oslabený orgán a léčivé barvy Alergie. Žlutá.

Článek je zařazen v: horoskop, Štír, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama