Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

12/2016 horoskop měsíc Váhy

Moudrost měsíce: „Minulost je pryč, budoucnost ještě nenastala. Žiji v tomto okamžiku.“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc prosinec

Máte před sebou velice náročné období, protože jste vůbec neodpočívala, a tak vás to může zasáhnout. Vezměte si na pár dní volno a pokuste se odpočinout si. Únava vám přináší problémy nejen v práci, ale i ve vztahu, a je to zbytečné. Pokud se zaměříte víc sama na sebe, vše se změní.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – Váhy

Vztahy Vaše partnerství prochází menší krizí a nevíte, co s tím. Nejlepším řešením je spolu odjet na pár dní mimo vaše město. Potřebujete být spolu sami a povídat si. Vše si vyjasníte a uleví se vám i partnerovi. Jste do sebe oba zamilovaní, jen si to neumíte sdělit.

Práce Někdo z vaší práce vás manipuluje a vám se to nelíbí. Musíte s tím něco udělat, jinak se budete zlobit sama na sebe. Pokuste se dělat věci více podle svého. Pozor si dejte na chyby, můžete jich v půlce prosince udělat několik, budete totiž hodně nepozorná. Na konci měsíce vás čeká hodně cest.

Peníze Finance začnete řešit až v půlce měsíce, protože budete chtít koupit drahý dárek a zjistíte, že nemáte tolik peněz, kolik jste si myslela. Postačí trochu šetřit a bude vše v pořádku.

Oslabený orgán a léčivé barvy Pevné zdraví. Bílá.

Článek je zařazen v: horoskop, váhy, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama