Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2016 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Jsem vděčná za laskavost, které se mi od ostatních dostává.“
Vydáno: 28.01.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Začátkem měsíce se vám podaří navázat na pozitivní věci z minulosti a to se vám bude zamlouvat. Následně vyřešíte některé věci jak v oblasti práce, tak i v oblastech vztahů a zdraví. A udělá vám radost, že se to konečně podařilo. Na konci měsíce se vám bude dařit především po stránce finanční.

 

Práce – Stabilita v oblasti práce se projeví především začátkem února. Budete mít konečně klid trochu odpočívat a nebýt stále ve střehu. V půlce měsíce vás čeká rozhodování, ale nepůjde vám to a zůstanete stále nerozhodná.

Zdraví – Zhoršený krevní obraz se může objevit na začátku měsíce. Také stres může váš zdravotní stav zhoršit a vy to budete stále více prožívat. Bolesti kloubů mohou pozlobit na konci měsíce.

Peníze – Vypadá to, že se objeví nový zdroj peněz. Objeví se nový finanční tok nebo vám přijdou peníze nečekaně. V každém případě vám to udělá radost a budete na tom finančně velice dobře.

Vztahy – Vztahy budou tento měsíc spíše okrajovou záležitostí. Zaměříte se na práci, i když si už sama budete říkat, že je nutné i trochu odpočívat; ale nedá vám to. Ke konci měsíce budete pracovními zprávami zahlcena.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama