Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2016 horoskop měsíc Býk

Motto měsíce: „Vaše myšlenky utvářejí vaši budoucnost. Myslete pozitivně a plánujte si to, po čem opravdu toužíte.“
Vydáno: 28.01.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sentimentálně stále vzpomínáte na zážitky minulého roku. Je nutné minulost odložit a soustředit se na současnost. Přestaňte co nejdříve bojovat, především vaše závislost na soutěžení vás brzdí. Stále něco řešíte, odložte řešení na jinou dobu a uvidíte, že se to vše brzo srovná. Nebojujte s minulostí, s tou se vyrovnejte a nenechte se odradit. Pak vše půjde tak, jak si plánujete.

 

Práce – Práce vám půjde od ruky a vše se vyvine, jak si přejete. Budete se z toho také náležitě radovat a to vám pomůže i urovnat vztahy v rodině. Sama se sebou pocítíte spokojenost, ale na konci měsíce se zničehonic vše zboří a budete nucena postavit nové základy. Nezoufejte, je to nutné, vaše současné základy byly špatně postaveny.

Zdraví – Pozor na úrazy a virózy, také vás budou bolet klouby a kolena, oslabené budou i ledviny a trpět můžete dočasně nespavostí kvůli stresu z práce.

Peníze – Schůzky, které vás čekají v souvislosti s financemi, pro vás budou zničující, ale přinesou vám více financí a navíc budete mít i víc sil zvládat vše ostatní. Uvědomíte si, že tato oblast vás nemusí trápit

Vztahy – Tajemství vás láká, a tak vás bude lákat i člověk, který bude tajemně působit. Pozor si však dejte na to, zda tento člověk není pouze vaší iluzí a vy nevidíte i to, co tam není. Ke konci měsíce se budete rozhodovat, jak dál ve vašich vztazích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama