Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2016 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Život vám předkládá jen takové úkoly, jaké dokážete zvládnout. Máte-li velké problémy, znamená to, že máte v sobě velkou sílu je vyřešit.“
Vydáno: 28.01.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na začátku měsíce zrekapitulujete a zanalyzujete vše, co jste prožila. Budete mít pocit, že něco potřebujete k sobě přitáhnout a vlastnit – a ten pocit vás bude provázet skoro celý začátek měsíce. Na konci měsíce si uvědomíte, že některé základy máte špatně postavené a zboříte je a znovu postavíte. Týká se to práce i vztahů.

 

Práce – Máte jí dostatek už od začátku roku a zůstane to tak i v únoru. Budete přitahovat nabídky, kterých je opravdu hodně. Některé odmítnete, především ty, co by vám přinesly nějaké zbytečné trápení a problémy. Na konci měsíce se budete radovat a užívat si práce, kterou máte opravdu ráda.

Zdraví – Reprodukční orgány vás mohou pozlobit, pokud si nebudete dávat pozor na prochladnutí. Také zažívání je přetíženo ještě ze svátků. Na konci měsíce pocítíte i bolesti kloubů.

Peníze – Dokončujete to, co dokončit potřebujete, a platíte vše včas a vzorně. Kolem financí se začátkem nového roku nebude nic dít a vy budete mít příjem stejně dobrý jako v minulém období. Dokonce byste si mohla během měsíce i polepšit a tím zajistit finanční pohodu.

Vztahy – Trpělivost se vám tento měsíc vyplatí. Pokud nebudete trpělivá, čekají vás samé překážky a nepříjemnosti. Také se budete rozhodovat, kterou cestou se vydáte, a zvolíte správně.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama