Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2016 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Když se nedokážete rozhodnout, objednejte si jasnou mysl, co je pro vás správné. Nerozhodnout se znamená s rozhodnutím pouze vyčkávat. Nemůžete se NE–rozhodnout.“
Vydáno: 28.01.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Myslíte stále na práci, ale je nutné se zaměřit i na vztahy. Láskou začíná pro vás nový měsíc a to s sebou přináší i štěstí v oblasti financí a práce. Budete spokojena sama se sebou a s tím, jak vám dobře vše vychází. Koncem měsíce se vám podaří i srovnat všechny nesrovnalosti v rodině a bude vás těšit, jak rodina funguje!

 

Práce – Někdo vás manipuluje a to přináší překážky, které jsou překonatelné, ale bude to trochu obtížnější. Na konci měsíce už přijde radost, vše bude proudit tak, jak má – k vaší spokojenosti.

Zdraví – Máte pevné zdraví, jen trochu více ryb by to chtělo, protože vaše štítná žláza potřebuje více jodu. Návštěva doktora a preventivní prohlídka je už také na místě.

Peníze – Hojnost přichází na začátku měsíce a způsobí vám opravdu velikou radost. Finance vám budou proudit skoro celý měsíc v hojné míře. Na konci měsíce ale začnete s financemi bojovat a budete se snažit ušetřit nějaké peníze na lyže.

Vztahy – Někdo vás odrazujte od vztahu, po kterém toužíte, a tak se neodvážíte tento vztah začít, což je škoda. Jste závislá na někom ve svém okolí a to vám také nepřináší nic pozitivního. Zavřete minulost a začněte se věnovat přítomnosti a budoucnosti.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama