Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2016 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Nebojte se prožívat štěstí, nemá omezené trvání. Konec vašeho štěstí je pouze ve vaší hlavě. Sdílejte své štěstí s ostatními.“
Vydáno: 28.01.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uzavřete minulost a začněte vymýšlet, co nového po celý nastávající rok budete řešit.  Udělejte analýzu a dejte si cíle. Především komunikace je pro vás důležitá, a tak si vše napište a domluvte. Navazovat na minulost však budete v tom, že ukončíte vše, co nefungovalo, protože máte šanci potkat lásku. Tak si to nenechte pokazit. A snažte se odbourat své negativní vlastnosti.

 

Práce – Problém, který vás trápí už delší dobu, se na začátku měsíce vyřeší a vám se uleví. Nebude sice vyřešeno vše, ale už víte, že můžete odpočívat, což také chvilku dělat budete. Zjistíte, že je vám velice dobře a nebude se vám chtít zpět do práce.

Zdraví – Slinivka a zažívání je pro vás v září trochu přítěží, ale v případě, že nastolíte dietu a nebudete jíst mastné jídlo, tak by se vše mělo uklidnit. Bolest hlavy je z přetažení a brzo odezní.

Peníze – Peníze a finance tento měsíc nebudou vaší silnou stránkou. Už na začátku měsíce o ně začnete bojovat a pak přijdou i deprese a pocit beznaděje. Ke konci měsíce se to projeví formou hádek a nedorozumění. Dejte si pozor na zbytečné utrácení.

Vztahy – Osud vám pomůže k nové vášni a dodá vám energii do žil, aniž byste proto musela cokoliv udělat. To k vám bude přitahovat opačné pohlaví a objeví se velké možnosti. Jediný strach budete mít, že by vás někdo v lásce manipuloval, ale toho se nemusíte bát. Čeká vás velká láska a velká naděje do budoucna.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama