Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2016 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Jasně formulované konstruktivní myšlenky mohou být v životě velkým přínosem. Špatné myšlenky přinášejí plevel, radostné myšlenky plodí orchideje.“
Vydáno: 28.01.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už na začátku měsíce vámi bude nějaký muž manipulovat a tlačit vás k tomu, abyste něco dokončila, i když víte, že na to ještě není ten správný čas. Zavřete oči a budete dělat, že to nevidíte, abyste měla klid. V půlce měsíce prožijete pohodu a klid a ke konci února vás čeká uzavření starých záležitostí a řešení něčeho nového, co přichází.

 

 

Práce – Začátkem února se na vás nahrne práce tolik, že nebudete vědět, co dřív a budete se cítit unavena. Ukončíte tak něco, co ještě nebylo na čase ukončit, ale práci vám to nevezme. Ke konci února se objeví hodně pracovních nabídek.

Zdraví – Objeví se bolesti kloubů, ale to může být spojeno s pohybovou aktivitou, kterou jste v rámci hubnutí nastolila. Děláte vše naplno, a tak vás to může skoro zničit. Chtělo by to jít střední cestou – i ve sportu. Posilte imunitu, potřebuje to, oslabené jsou i průdušky a plíce a také štítná žláza. Konec měsíce přináší velkou únavu a z toho pramenící deprese.

Peníze – Začátkem února se budete radovat z hojnosti financí. Bude se vám opravdu dobře dařit. V půlce měsíce však už začnete rozvažovat, kam peníze investovat a co dříve zaplatit, a na konci měsíce přijde boj s financemi.

Vztahy – Vztahy nebudete v únoru vůbec řešit. Vaše pozornost se přesune na práci, které se budete věnovat začátkem měsíce. Pak vás budou zajímat důležité věci, které nemáte vyřešené, a na konci měsíce budete mít pocit, že vztahy vůbec řešit nechcete, protože nevíte jak, a bude to dobře. Čas na řešení vztahů přijde později.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama