Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2016 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Děláte-li si stále starosti o přežití, podléháte zákonu nedostatku.“
Vydáno: 28.01.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Milujete změnu a pohyb a to na vás přichází vždy v prvních měsících nového roku, takže si to i plánujete. Práce vám pomůže překonat vše, co potřebujete tento měsíc zvládnout. Musíte si vše ale pořádně analyticky promyslet a vymyslet přesný plán, jak bude vypadat váš měsíc. Práce vám sice půjde od ruky, ale také potřebujete odpočívat!

 

 

Práce – Začínáte řešit opravdu důležité věci ve vašem pracovním životě a také navazujete na nějaké kontakty z minulosti, které vám pomohou uzavřít něco, co už mělo být dávno uzavřeno a co blokuje váš posun v práci.

Zdraví – Trochu vás pozlobí nervový systém a také máte oslabenou imunitu, což může přinést potíže s kůží. A pozor si dejte na tlak.

Peníze – Klid a harmonie, které jste si tak pracně vypěstovala, se najednou změní a vše bude ve spěchu a rychlosti. To znamená, že se opět objeví hádky a nepříjemnosti a peníze nebudou proudit tak, jak si přejete. Je to jen dočasné, ale bude to probíhat celý měsíc

Vztahy – Najdete v sobě klid a harmonii a tak to zůstane po celý začátek února. Vlastně se nebude nic dít a odpočinete si. Věnovat se budete ale i práci a ke konci měsíce vás čeká hodně důležité komunikace.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama