Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2016 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Myšlenky tvoří vaši realitu, hmota je jen iluzí.“
Vydáno: 28.01.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pracovní cesty vás provedou začátkem měsíce a bude vás to opravdu bavit. Na cestách by se vám mělo i dařit. Pouze si dejte pozor na rychlou jízdu, jinak vás čekají potíže s pokutami. V půlce měsíce začnete řešit úřední záležitosti a tam to bude trochu boj.

 

Práce – Práce vám jde od ruky a vše se vám daří, ale pozor na nějaký menší problém, který odložíte a on naroste a vás čekají dny plné beznaděje, které sebou přinášejí velké deprese a trápení.

Zdraví – Budete chráněna osudem, ale přesto si dejte pozor na zažívání po různých akcích, a také pozor na prostydnutí ledvin.

Peníze – Máte dostatek sil zvládnout celou vaši situaci a budete se z ní dokonce radovat a užívat si zase finanční nezávislost a svobodu. Musíte udělat jen nějaké přesuny. Ničeho se nebojte a řešte vše tak, jak to přichází.

Vztahy – Láska a prožívání citů bude provázet začátek měsíce. Vše je tak, jak to být má, náležitě si to užijete a potrvá to až do konce měsíce. Naděje na další skvělé týdny vás neopustí ani na konci měsíce.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama