Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2016 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Uvědomte si, že jste připraveni být podporováni a žít svou pravdu, být tím, kdo opravdu jste. Tak v sobě opět naleznete lásku a radost ze života.“
Vydáno: 28.01.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V únoru začnete uzavírat minulost a konečně se obrátíte do budoucnosti, což vám přinese i menší hádky a nepříjemnosti. Ty se projeví především v půlce měsíce a některé budou zcela zbytečné. Pozor si dejte především na svou závislost na práci, protože pocítíte únavu a před vámi je stále ještě zima.

 

 

Práce – Na začátku měsíce můžete obdržet nabídku na pracovní postup. Možná získáte lepší práci nebo v té současné povýšíte. V každém případě to bude posun. Chystáte se i na lyžování, které se vám vydaří. Potřebujete odpočívat, a tak si hory užívejte. Překážky, které se objeví, jsou jen dočasné.

Zdraví – Máte trochu zhoršený krevní obraz, ale jinak se uzdravujete ze všech neduhů a je vám skvěle.

Peníze – Máte dostatek sil na to vše zvládnout a dotáhnout do konce tak, jak si plánujete. Naději vám přinese i optimistický pohled na celou vaši finanční situaci, a tak se vám otevřou cesty, jak vše vyřešit.

Vztahy – Je ve vás určitý klid, který vám pomáhá zvládat vaše vztahy, a tak to zůstane po celý začátek měsíce. K jeho konci budete mít trochu deprese z vašeho stávajícího vztahu, ale je to jen dočasné, potrvá to jen chvilku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama