Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2017 horoskop měsíc Beran

Moudrost měsíce: „Do celého těla mi radostně proudí láska.“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc únor

Hned na začátku měsíce vás čeká rozhodování a budete řešit určité možnosti, které vám budou nabídnuty. Také vás čeká mnoho komunikace a domlouvání. Na konci měsíce něco impulzivně ukončíte. Vše si promyslete, než se rozhodnete jednat. Ještě na to není správný čas.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Váhy

S kým budete mít problémy – Panna

Vztahy Budete se snažit na vašem vztahu pracovat a posunout ho tam, kde byl v minulosti, ale nepůjde to jednoduše. V půlce měsíce se to zlomí a vše se urychlí, najednou budete mít na vše dostatek sil. A to vám pomůže celý váš vztah vyřešit ještě do konce měsíce.

Práce V práci vám pomůže nějaký muž a bude pro vás stálicí a oporou. Je to někdo, s kým vám to šlo už i v minulosti a opět na minulost navážete. Bude to pro vás velice přínosné a radostné. Na konci měsíce se z práce přímo budete radovat.

Peníze Už na začátku měsíce se ve vašich financích posunete nahoru a bude se vám dařit. Dokonce uzavřete nějaké věci z minulosti, možná doplatíte hypotéku nebo daně.

Oslabený orgán a léčivé barvy Nespavost. Zelená.

 

 

 

 

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, Beran, měsíční horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama