Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2017 horoskop měsíc Býk

Moudrost měsíce: „Projevuji lásku a vděčnost za vše, co ve svém životě mám.“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc únor

V únoru k vám bude nakloněn osud a opravdu se vám začátkem měsíce bude dařit. Vše, co uděláte, vyjde a bude to úspěšné. V půlce měsíce se s někým pohádáte a rozejdete. Může to být žena, možná i vaše příbuzná. Budete mít pocit, že myslí především hlavou, ne srdcem.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – Ryby

Vztahy Někdo vás bude odrazovat od vašeho vztahu a nebude to s vámi myslet dobře. Dejte si na to pozor. V půlce měsíce vše vyrovnáte a budete doma spokojená a šťastná. Ke konci měsíce vám pomůže nějaká žena a vy získáte spoustu energie a bude vás pohánět vaše vášeň.

Práce V práci vámi bude někdo manipulovat a vám se to nebude líbit. Budete vědět, že to je špatné. Hodně se kvůli tomu pohádáte a budete mít nepříjemnosti. To se vám na konci měsíce podaří srovnat a budete spokojená a stabilní. Může vám pomoci i nějaká žena.

Peníze S financemi to umíte a máte naspořené i nějaké peníze. V únoru vám finance chybět nebudou, ale utrácet moc nemůžete.

Oslabený orgán a léčivé barvy Kůže.  Růžová a bílá.

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, býk, měsíční horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama