Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2017 horoskop měsíc Lev

Moudrost měsíce: „Dívám se na každou zkušenost jako na příležitost k učení a růstu.“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc únor

Z počátku měsíce budete stagnovat, nebo budete mít pocit, že vás provází stagnace. To se přehoupne spíše do boje a začnete s někým nebo s něčím bojovat. Ke konci měsíce se vám podaří vše urovnat a uzavřít. Úspěšně dokončíte rozdělané záležitosti.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – Býk

Vztahy Hned na začátku začnete prožívat lásku jako trám a budete opravdu zamilovaná a plná citu a euforie. Dokonce si budete připadat velice přitažlivá a najdete i spokojenost sama se sebou.  Ke konci měsíce budete před něčím zavírat oči, což není dobrý nápad.

Práce V práci vás čeká samá práce a zase jen práce. Budete opravdu hodně vytížená a dokonce přijde další nabídka práce nebo další úkoly. Dejte si pozor na přetažení a přetížení. Na konci měsíce vše změníte, zboříte špatné základy a postavíte nové, funkční.

Peníze S financemi vám pomůže mladý zamilovaný muž a navrhne vám něco nového, což vám nebude úplně vyhovovat, protože se ozve vaše EGO, ale tím si vytvoříte určité překážky.

Oslabený orgán a léčivé barvy Uzdravení. Černá a bílá.

Článek je zařazen v: horoskop, lev, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama