Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2017 horoskop měsíc Ryby

Moudrost měsíce: „Pracuji se samými úžasnými lidmi.“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc únor

Už na začátku měsíce se s někým pohádáte a bude vám to nepříjemné a vlastně to budete řešit celý měsíc. Čekají vás překážky, které budete muset překonat, a podaří se vám to. Ke konci měsíce odhalíte tajemství, které vám pomůže pochopit mnoho určitých věcí, s kterými jste si nevěděla rady.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – Panna

Vztahy Můžete se hned začátkem měsíce doma pohádat a možná přijde na řadu i řešení možného rozchodu. Čeká vás velká práce na vašem vztahu a nebude to jednoduché. Musíte si uvědomit, jak chcete, aby váš vztah vypadal, a pak to začít řešit.

Práce V práci se vám nebude moc líbit a budete řešit, zda neodejít. Nakonec si uvědomíte, že nemusíte odcházet. Že postačí, abyste si vše přeorganizovala a uvědomila si, co je pro vás důležité. Osud vám na konci měsíce pomůže a bude se vám opravdu dařit.

Peníze Peníze vám budou chodit už od začátku měsíce. V téhle oblasti se vám bude opravdu dařit a vy zaplatíte všechny pohledávky.

Oslabený orgán a léčivé barvy Ledviny. Okrová.

Článek je zařazen v: ryby, horoskop, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama