Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

2/2017 horoskop měsíc Váhy

Moudrost měsíce: „Vidím sama sebe jako krásnou a úžasnou bytost hodnou lásky.“
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc únor

Začíná se vám dařit a užíváte si to. Věnujte se víc sama sobě a pokuste se posunout někam ve svém životě. Doma budete řešit nějaké záležitosti, týkají se vašich dětí a rodiny. Někdo z rodiny vás bude potřebovat, neodmítejte ho. V práci se dozvíte, že vás kolegyně pomlouvá.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Blíženci

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy Už na začátku měsíce se doma dozvíte, že někdo z rodiny vás potřebuje a je nutné, abyste mu věnovala pozornost. Tím se vše v rodině srovná a dokonce i s partnerem budete prožívat láskyplné chvilky. Zeptejte se dětí, zda je něco netrápí. Možná se dozvíte něco překvapujícího.

Práce V práci můžete zažít hádku s kolegyní, která se k vám nechová zrovna korektně, protože o vás roznáší lži. Promluvte si s ní na rovinu a dejte jí najevo, že si to nenecháte líbit. Čekají vás pracovní cesty.

Peníze Dejte si pozor na ztrátu peněz, mohla byste o nemalé množství financí přijít. Také si odpusťte tento měsíc veškeré investice nebo hazard. Nevyplatilo by se vám to!

Oslabený orgán a léčivé barvy Záda. Hnědá.

Článek je zařazen v: horoskop, váhy, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama