zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

2018 Velký čínský horoskop - KRYSA

Čínský horoskop znamení Krysy
Autor: thinkstock.com Čínský horoskop znamení Krysy
anna kopečková , Vydáno: 05.01.2017
V novém čínském roce se jí bude dařit, zvláště pak v oblasti práce. Důležitý je v tomto roce také společenský život a hledání nových kontaktů, a to jak v oblasti pracovní, tak i v oblasti přátelství a lásky.

reklama

Ročníky 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Odpovídá astrologickému znamení Střelce

měsíc její vlády: prosinec

hodina jejího vlivu: 23–01

Lidé narození v roce Krysy jsou činorodí a bystří a často zaujímají vedoucí postavení. Krysy bývají zvídavé, duchaplné a tvořivé a nejlépe se realizují v oblastech spojených s výživou a půdou. Často se spoléhají jen samy na sebe, a proto by se měly naučit využívat svých komunikačních schopností a získávat tak podporu i od svého okolí.

Krysa bývá někdy prospěchářská a skrývá svoje pohnutky a cíle a dokáže také dobře manipulovat s ostatními. Tito zrozenci milují život a dokážou užívat materiálních rozkoší, které život skýtá. Mají rádi společnost a nezkazí žádnou legraci. Rádi nakupují a libují si v náznacích luxusu a pohodlí, okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost. Dokážou si vážit přátelství a svým přátelům a partnerům vždy velkoryse nabízejí pomoc a radu.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní krysa 1912, 1972

Je to nejcitlivější druh tohoto znamení, mívá tvůrčí schopnosti, může být umělecky nadaná, je také dobrou propojovatelkou lidí. Má velkou intuici, ale také nestálou povahu, není snadné ji chytit a založit s ní domov, protože má ráda dobrodružství a změnu.

Dřevěná krysa 1924, 1984

Tato zástupkyně tohoto znamení je pracovitá a bystrá, dokáže rychle odhadnout oblasti, v kterých bude mít úspěch. Může být úspěšná, ale nesmí podléhat obavám z nedostatku a neúspěchu. Jako všechny Krysy je také velmi společenská, ráda se baví i cestuje.

Ohnivá krysa 1936, 1996

Ohnivý element dodává této Kryse dynamickou a vášnivou povahu. Tito lidé jsou jakoby stále v pohybu, stále něco řeší, i za druhé. Mají touhu se zviditelnit a něco dokázat, a to někdy i za každou cenu, na úkor druhých, takže se někdy může ukázat i bezohledná stránka jejich povahy.

Zemní krysa 1948, 2008

Předvídavá, opatrná a vážná, tak lze charakterizovat tuto zástupkyni krysího znamení. Lze říci, že ze všech Krys je nejméně akční, nerada riskuje a pouští se jen do věcí, ze kterých je předem zaručený zisk. Je zodpovědná a starostlivá a o své lidi se vždy dobře postará.

Kovová krysa 1960

Zástupkyně tohoto elementu je bojovná a dokáže si jít za svým. Je šarmantní a společenská a touží hrát všude prim. Má velké ambice a pouští se i do projektů, ve kterých nemusí mít vždy úspěch. Mohou ji také trápit vnitřní rozpory, a tak častěji podléhá lítosti nebo depresím.

Krysy v roce 2018

V roce Psa se dokážete rychle vypořádat s problémy, které se mohou vynořit. Budete se snažit o úspěch a malé nezdary vás nezastaví. Naštěstí vám nehrozí, že byste byli zneužití, dokážete dobře rozeznat manipulaci a využívání druhými. Možná vás nejvíce uspokojí budování vlastního hnízda, jarní úklid nebo větší rekonstrukce. Přestože máte dokonalý vkus, obraťte se na odborníky a zkuste svůj životní prostor proměnit podle čínského prostorového umění feng-shui, které pomůže váš příbytek proměnit v naprosto harmonické prostředí, kde bude energie čchi volně a nerušeně proudit. Na jaře začínají různé vzdělávací semináře a cykly zajímavých přednášek, kde se jako velmi zvídavé znamení můžete realizovat. Vyberte si zajímavé téma, které vás přitahuje, a pracujte na osobní proměně.

Práce

Krysám se bude v novém čínském roce dařit, zvláště pak v oblasti profesní. U pracovitých Krys lze očekávat kariérní postup, může se pozitivně změnit i jejich finanční situace, což představitelé tohoto znamení určitě rádi přivítají. Krysa bývá šikovná a pracovitá, ale vytyčuje si velké cíle, a proto může být často zklamaná. V roce Psa, pod vládou zemního prvku, je potřeba, aby Krysa byla méně rozhazovačná, musí si dát pozor na dobré zacházení s penězi, aby jí vždy něco zbylo na horší časy. Zvláště pak v prvním měsíci nového čínského roku (únoru), kdy nás atakují výhodné výprodeje, je potřeba zvážit, jestli opravdu něco z nabídky nezbytně potřebuje, jinak se vydělané penízky rychle rozkutálí.

Zdraví a relaxace

To, co je pro toto znamení důležité, je odpočinek, čas věnovaný relaxaci a péči o sebe. Krysy by rozhodně měly provést revizi svého tělesného systému a nebrat to jako obtěžující záležitost. Vždyť i naše tělo je vlastně stroj, který je potřeba dobře promazat nebo dát do generální opravy. Hodně důležitý bude pohyb, zvláště pak v jarní přírodě na čerstvém vzduchu. Jízda na kole, trekking nebo rychlá chůze nahodí vaše baterky a i pracovní povinnosti vám půjdou pěkně od ruky. Na podzim vás čeká pěkně náročný program, proto si dopřejte super dovolenou. Chcete-li si opravdově odpočinout, vypněte počítač i mobil a odjeďte na pár dní do přírody a věnujte se relaxaci a čištění hlavy od všech zbytečných starostí.

Láska

Rok vlády přátelského a tolerantního znamení Psa pro Krysy nepřináší žádné velké bouře a změny a dramata. Je jisté, že by neměly být ani velké překážky pro ty, kteří se touží zamilovat a najít nový objekt lásky a přízně. Chce to možná jen změnit prostředí, poohlédnout se po jiném způsobu seznamování. Najít spřízněnou duši není lehké, ale ti, kteří budou mít snahu, určitě uspějí. Pomoci vám mohou i vaši přátelé, choďte co nejvíce do společnosti a seznamujte se s novými lidmi, protože nikdy nevíte, kde na vás čeká láska a pan Dokonalý. Zapracujte také na své image, ať si zvýšíte sebevědomí, zajděte za vlasovými mágy a vizážisty, aby váš look byl co nejvíce přitažlivý a vy se cítili ve svém těle skvěle.

Přečtěte si i další horoskopy:

Horoskop na rok 2018

Horoskop na rok 2018

Andělský horoskop - muž

Andělský horoskop: Poznejte svého anděla

reklama

Související témata: Čína , hvězdy , krysa , čínský horoskop , horoskopy , rok ohnivého kohouta , ohnivý kohout , znamení krysy , astrologie

reklama

Přečtěte si také

reklama