zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

2018 Velký čínský horoskop - KŮŇ

Čínský horoskop znamení Koně
Autor: thinkstock.com Čínský horoskop znamení Koně
anna kopečková , Vydáno: 01.01.2017
V tomto roce pro ně bude důležité naplánovat a také dodržet a dotáhnout věci do zdárného konce. Budou mít úspěch v profesní sféře a při různých pohovorech. Čas by měli věnovat i rozšiřování vědomostí a zvyšování své kvalifikace.

reklama

Ročníky 1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Odpovídá astrologickému znamení Blíženců

měsíc jeho vlády: červen

hodina jeho vlivu: 11–13

Kůň bývá přátelský a komunikativní, vyzařuje energii, aktivitu a mladickost. Tito lidé jsou vůdčí typy, ochotní pomoci ostatním vždy, když je to třeba. Obvykle mívají umělecké nadání, jsou přátelští, inteligentní a pohlední a rádi jsou středem pozornosti. Bývají velmi manuálně zruční a pracovití, nejsou dvakrát trpěliví, občas mají problém práci dokončit. Nebezpečím pro ně může být jejich nevyhraněnost, nesoustředěnost a neochota usilovat o cíle, jejichž dosažení vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Jsou obdařeni silnou intuicí, jsou vnímaví, pozorní a citliví k novým vývojovým trendům. Chodí rádi do divadla a na koncerty, do galerií a muzeí, avšak před obdivováním cizího peří dávají přednost vlastní tvorbě. Mnohem lépe jim svědčí role řečníka než posluchače. Nejšťastnější jsou při jakémkoli intelektuálním nebo fyzickém klání, protože jsou soutěživí a rádi vyhrávají. Jejich slabou stránkou je přelétavost, u žádné činnosti dlouho nevydrží, a stejní jsou jako partneři, jejich vztahy nemívají dlouhého trvání, když se svého protějšku nabaží, odcválají pryč...

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní kůň 1942, 2002

Zajímavý, vnímavý a umělecky založený typ. Je přátelský a komunikativní a má velký smysl pro humor. Pečlivě se stará nejen o svou duši, ale i tělo, rád se strojí a předvádí. Jeho negativem je nestálost a také volnomyšlenkářství, má rád svoji svobodu a nerad se váže.

Dřevěný kůň 1954

Je klidnější a rezervovanější, má rád ostatní, dokáže druhým nejen naslouchat, ale v případě potřeby i pomoci. Rád se vzdělává a cestuje, učí se různým novým dovednostem po celý život, je věčným studentem. Na druhé může působit příliš naivně nebo také důvěřivě.

Ohnivý kůň 1966

V tomto spojení živlu ohně se znamením Koně se rodí velmi zajímavé osobnosti, které jsou na jedné straně tvořivé a na straně druhé příliš komplikované, což jim mnohokrát stojí v cestě za úspěchem. Tito lidé mohou být ostatními oslavováni, nebo naopak zatracováni.

Zemní kůň 1918, 1978

Tento živel dává zástupcům tohoto znamení realistický přístup k životu. Někdy však mohou propadat dogmatičnosti a trvání na detailech a celek se jim ztrácí. Snaží se žít v souladu s morálními zásadami, rodina a přátelé jsou pro ně velmi důležití.

Kovový kůň 1930, 1990

Tento typ člověka bývá sebejistý a může na druhé působit pyšně. Je si vědom svých předností, které dává okázale najevo. Má skvělý obchodní i organizační talent a často dokáže i nemožné, má rád výzvy, které by ostatní vzdali. Je společenský i zábavný a má rád obdiv.

Kůň v roce 2018

V novém roce vkročíte do mnohém šťastnějšího období, tento rok může pro vás být velkým příslibem ve všech oblastech. Mělo by se vám dařit a dojde také k posílení vaší prestiže v pracovní oblasti. Můžete být pověřeni důležitými úkoly, při kterých budete rozhodovat i o druhých. Pozitivní vibrace tohoto roku můžete přenést i na ostatní, proto byste neměli šetřit svojí radou i pomocí, protože vše se vám plně vrátí, a to i v materiální formě. Koně se mohou těšit na tučnější příjem a vylepšení svého portfolia. V partnerském životě se nebudou nudit a mnoho času budou trávit se svými blízkými. Láska a partnerské vztahy jsou pro toto znamení velmi důležité, může očekávat velké změny.

Práce

Planetární rádci doporučují tomuto znamení při vypjatých situacích a problémech, které mohou vzniknout, raději ustoupit a takticky čekat, až se záležitosti vyjasní. V červnu mohou nastat problémy v oblasti zaměstnání, různých dohod, obchodních smluv a také úředních jednání. Proto je pro ně důležité ovládnout pocity pomstychtivosti a okamžitého rázného řešení. Vyřčená slova se již nedají vrátit, proto buďte nanejvýš opatrní a raději se zkuste vypovídat přátelům nebo poradit se s lidmi, kterým opravdu věříte a kteří vám mohou pomoci. Tento rok je o lidských vztazích, nejen partnerských, ale obecně mezilidských, přátelé budou hrát velmi důležitou roli v tom, abyste celým rokem prošli bez ztráty kytičky.

Zdraví a relaxace

Znamení Koně odpovídá znamení Blíženců, tito lidé potřebují dostatek pohybu, vzduchu a příjemných impulzů ke svému fungování. I v zimním období by neměli opomíjet pohyb, vyjet si na hory, procházet se zimní přírodou. Svému tělu musí v přechodovém období ze zimy do jara dodávat přípravky posilující imunitu, nejlépe přírodního charakteru, ovoce, bylinkové čaje, olej z grepových semínek atd. Přírod jara jim dodá kuráž a energii řešit věci, které delší dobu odkládali. Toto znamení je fyzicky silné, ale jeho psychika bývá křehčí než u druhých znamení. Proto by se Koně měli naučit antistresové techniky, chodit na hodiny jógy nebo tai-či.

Láska

Je před vámi zajímavý rok, můžete očekávat, že se váš život, zvláště osobní, může velmi změnit. Hlavně pak v období příchodu jara buďte ve střehu a otevřete svoje srdce i mysl pozitivním zážitkům. Vaše znamení není nutno k aktivitě pobízet, ale důležité je přímé nasměrování a zacílení, protože vaším problémem bývá značná názorová roztříštěnost, z čehož pramení konflikty a problémy, především pak v partnerské oblasti. Snažte se být tolerantní a milí, a uvidíte, že mnoho věcí lze dát zcela do pořádku. Pro ty, kteří se chtějí seznámit a najít novou lásku, je duben ideálním měsícem, kdy štěstí bude na vaší straně a namlouvací rituály vám půjdou velmi lehce. Dbejte více i na svou image, zkuste proměnit svůj účes, make-up nebo oživte svůj šatník zajímavými kousky, což vám určitě prospěje.

Přečtěte si i další horoskopy:

Horoskop na rok 2018

Horoskop na rok 2018

Andělský horoskop - muž

Andělský horoskop: Poznejte svého anděla

reklama

Související témata: Čína , hvězdy , kůň , čínský horoskop , horoskopy , rok ohnivého kohouta , ohnivý kohout , znamení koně , astrologie

reklama

Přečtěte si také

reklama