zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

2018 Velký čínský horoskop - PES

Čínský horoskop znamení Psa
Autor: thinkstock.com Čínský horoskop znamení Psa
anna kopečková , Vydáno: 01.01.2015
Rok jejich vlády přinese Psům ovoce toho, co už zaseli, uvidí výsledky své snahy. Budou mít skvělé možnosti posunout svůj život ve všech směrech, nepůjde to však samo, budou se muset přičinit a hlavně rozhodnout a vybrat si to, co je pro nejlepší.

reklama

Ročníky 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Odpovídá astrologickému znamení Vah

měsíc jeho vlády: říjen

hodina jeho vlivu: 19–21

Tito lidé jsou přátelští, oddaní svým blízkým, mají rádi společnost a druhým pomáhají. I když osoby narozené v roce Psa budí dojem tichých a vyrovnaných lidí, v jejich nitru panuje značný neklid. Jakmile se pro něco rozhodnou, postupují neohroženě a systematicky překonávají jednu překážku za druhou. Díky tomu se z nich často stávají schopní vedoucí. Jsou to přitažlivé a vtipné osobnosti s optimistickou povahou. Jsou neklidní a aktivní, nudí je, když je něco příliš snadné nebo když se věci táhnou moc dlouho, práce a námahy se ale nebojí. Jejich cesta k úspěchu bývá dlouhá a někdy se jim může zdát, že jsou odsouzeni jen k lopotné dřině, ale nakonec se jejich plány vyplní. Smysl pro věrnost kolegům, přátelům i partnerům je klíčovou emocí lidí narozených v roce Psa. Jejich city však není těžké zranit a jelikož mají dobrou paměť, jejich citové rány se hojí poměrně dlouho. Hodně si věří, a tak na sebe berou více úkolů, než mohou zvládnout. K životu přistupují pozitivně, rádi se baví a cestují. Práce je pro ně vždy na prvním místě, ale najdou si čas i pro umění, soutěživé sporty a pobyt v přírodě.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní pes 1922, 1982

Je to nejklidnější typ tohoto znamení, má vyrovnanou a stálou povahu, je upřímný a velmi přátelský, má rád lidi. Negativní stránkou jeho povahy je přílišná bezstarostnost, která ho může přivést do problémů, zvláště pak finančního a materiálního rázu, které pak jen těžko zvládá.

Dřevěný pes 1934, 1994

V těchto řadách se rodí velmi tvořiví jedinci, mají především tvůrčí talent, věnují se často různým řemeslům, pracují rádi s přírodními materiály, z kterých dokážou vytvořit krásné artefakty. Dřevěný pes je velmi předvídavý a chápe potřeby a problémy druhých.

Ohnivý pes 1946, 2006

Tito lidé jsou většinou velmi temperamentní a dokážou si mnoho věcí v životě zidealizovat. Bývají novátory a mají talent pro práci, která přináší druhým lidem radost – jsou to herci, komentátoři, baviči. Pro svoji optimistickou a vášnivou, ale i nekonvenční povahu bývají velmi oblíbení.

Zemní pes 1958

Většinou jde o vyrovnané typy lidí, kteří jsou materiálně orientovaní a v životě dosáhnou pilnou prací úspěchu. Mají předpoklady pro zaměstnání v oblasti finančních zdrojů jako odborní poradci, bankéři, pracovníci v pojišťovnách atd. Jsou přátelští a s druhými lidmi dokážou dobře vycházet.

Kovový pes 1970

Toto je Pes, který je sebejistý, má odhodlání a sílu a stále je ve střehu. Lidé tohoto znamení bývají velmi odvážní a většinou vědí, co chtějí, mají jasné cíle. Nejšťastnější jsou, když mohou být druhým lidem k užitku, chránit je a pomáhat jim.

Pes v roce 2018

Přichází rok vlády vašeho znamení, což může znamenat náročné období, zvláště pak pro vaši psychiku a výdrž. Mnohé věci, které jste si přáli a plánovali, se konečně uskuteční. V oblasti kariéry a práce se mohou pro vás během tohoto roku vyskytnou skvělé nabídky. Pod mírou euforie se můžete dopustit i mnoha omylů, proto byste měli být opatrní, hlavně pak v oblasti financí, různých půjček a investic. Pozornost určitě věnujte i verbálnímu projevu a než něco řeknete nebo slíbíte, měli byste raději počítat do deseti. I v oblasti vztahů se radí obezřetnost a jednat až po zralé úvaze.

Práce

Dobrou radou pro tento rok je využít důležitých společenských kontaktů a zaměřit pozornost zvláště na posun v oblasti kariéry. Musíte si ale dobře rozmyslet, co opravdu chcete, jedině jasný cíl vám přinese úspěch i spokojenost. Potěšitelné novinky přinese tento rok i v důležité oblasti financí, zajímavé zakázky, nové projekty a nápady pomohou k zlepšení vašeho materiálního zabezpečení. Jestliže budete zásadně chtít změnit svoji práci, máte velkou šanci nalézt nový job, který by vás nejen bavil, ale také přinesl i kýžený zisk. Bude se vám dařit, ale dobrou radou pro vaše znamení je: buďte opatrní ve všech výdajích a myslete také na tzv. zadní kolečka.

Zdraví a relaxace

V roce vaší vlády vás bezesporu čeká náročné období, na něž se připravte, vaše psychika může kolísat od radosti až po stres. V každém případě si udělejte volno a čas pro dobití baterek. Vaše znamení potřebuje hodně pohybu, hledejte dostatečnou rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Můžete se těšit, že věci vám půjdou lehce, přesto nepřeceňujte svoje limity. Jestliže vaše tělo nabralo během zimy nadbytečné kilogramy, je čas poohlédnout se po blízkém fitku nebo wellness centru, kde můžete pracovat na svých ideálních tvarech. Bez trochy omezení ve stravování se vaše hubnutí nepovede, známý a zaručený recept zní – méně jíst a více se pohybovat.

Láska

Budete se těšit zájmu ostatních, vaše vztahy by měly být harmonické, a ti, co se cítí sami, by měli mít konečně štěstí v nalezení zajímavého protějšku. Využijte všech možností, které vám rok Psa nabízí. Nezadané singl zástupce tohoto znamení může zasáhnout Amorův šíp v podobě velmi slibně se rozvíjejícího vztahu. Pes je velmi přátelský typ a nejvíce ocení, když lidé v jeho blízkosti jsou spokojení a šťastní, ať již ti nejbližší, rodinní příslušníci, ale i kolegové v práci a přátelé a známí. Pro vaše znamení je nebezpečím, že někdy můžete myslet více na druhé než na sebe a zanedbávat se. Když tento postoj změníte, přijdou změny i do vašeho milostného života.

Přečtěte si i další horoskopy:

Horoskop na rok 2018

Horoskop na rok 2018

Andělský horoskop - muž

Andělský horoskop: Poznejte svého anděla

reklama

Související témata: Čína , hvězdy , pes , čínský horoskop , horoskopy , rok ohnivého kohouta , ohnivý kohout , znamení psa , astrologie

reklama

Přečtěte si také

reklama