zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

2018 Velký čínský horoskop - TYGR

Čínský horoskop znamení Tygra
Autor: thinkstock.com Čínský horoskop znamení Tygra
anna kopečková , Vydáno: 06.01.2017
Tygrům by se v tomto novém roce mělo dařit, ale měli by dávat pozor na své chování, protože si jinak přivodí zbytečné problémy. Určitě by si měli uvědomit, že na všechno nestačí sami, a měli by se snažit více o spolupráci, což nový rok Psa přímo vyžaduje.

reklama

Ročníky 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Odpovídá astrologickému znamení Vodnáře

měsíc jeho vlády: únor

hodina jeho vlivu: 03–05

Tygr je prudký, dynamický, bývá okouzlující a dokáže ostatní přesvědčit o své pravdě, v případě, že je to pro jeho zisk nutné, jedná i nevybíravým až agresivním způsobem.

Tito zrozenci bývají silní, a proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Mají nepopiratelné vůdčí schopnosti a mnozí z nich se dostanou opravdu vysoko. Lidé ve znamení Tygra se vrhají do života s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Jsou hrdí, sebejistí a výřeční, a jejich bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, s kterou se pouštějí do každého problému. Tygři jsou emocionálně neklidní, jsou to tuláci a držet se doma jim dělá značné problémy. Jsou nároční, dokážou využít příležitosti a mívají sklony k nevěře; neustále pokukují po nové šanci a lásce. Lidé ve znamení Tygra milují velkolepé večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení, zábavu a legraci. Rádi se baví a těší je, jsou-li středem pozornosti. Milují krásné věci a rádi se jimi obklopují. Bývají velice vtipní, mají smysl pro humor a vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což často nekvituje jejich okolí. Potřebují emocionální podporu a pocit, že jejich přátelé a blízcí lidé jsou vždy na jejich straně. Pak udělají pro druhé vše – i nad své možnosti a síly.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní tygr 1962

Je to nejcitlivější a také nejvíce ohleduplný zástupce tohoto znamení. Mívá také velký smysl pro morální odpovědnost. Bývá daleko mírnější než ostatní Tygři, je empatický a dokáže se vcítit do druhých. Je také otevřený komunikaci a spolupráci s ostatními lidmi.

Dřevěný tygr 1914, 1974

Tento typ je velmi společenský a u druhých také oblíbený. Je zábavný a nezkazí žádnou legraci. Je králem večírků a také zdrojem zábavy, jeho nápady druhé fascinují. Je přátelský a přívětivý, rád druhým pomáhá a nad nikoho se nevyvyšuje.

Ohnivý tygr 1926, 1986

Spojení tohoto silného znamení s ohnivým živlem přináší komplikovanější divokou povahu. Je tu na jedné straně ctižádostivost a ambice a také neutuchající chuť být středem pozornosti. Na druhé straně spousta energie, kterou tito jedinci musí vydávat.

Zemní tygr 1938, 1998

Tento zástupce je klidný a vyrovnaný, jeho slabinou může být požitkářská povaha a také touha po krásných a luxusních věcech. Věnuje velkou pozornost svému vzhledu a šatníku. Protože zemní živel přináší i praktičnost, většinou si na své náročné koníčky dokáže vydělat.

Kovový tygr 1950, 2010

Má velké ambice a ve věcech kariéry umí být zcela nekompromisní, jestliže něco chce, nasadí opravdu všechny páky, aby to za každou cenu získal. Je to dobrý přítel, ale i obávaný nepřítel, který dokáže ostatní dostat přesně tam, kam chce.

Tygr v roce 2018

Vaše znamení si konečně může vydechnout od přemíry aktivit a povinností. Rok Psa pro vás bude ve všech ohledech přívětivý. Je ale faktem, že vaše energické znamení nedokáže dlouho odpočívat a hledá neustále možnosti, jak dosáhnout svých cílů a zviditelnění. Tygr je šelma, která dokáže znenadání zaútočit, co okamžitě neuloví, to uštve. I pro vás platí v prvním jarním měsíci nutnost opravdového zacílení, tak abyste svoji „kořist“ dokázali snadno získat a nezdržovali se zbytečnostmi. Může jít o nové zaměstnání, vysněnou pracovní pozici, ale i o kořist v podobě partnera, kterého máte již dlouho ve svém zorném poli. Připravte se náležitě na lov, určitě vám prospěje návštěva kadeřnického salonu, změna účesu. Nový střih a barva jen podtrhnou vaši originální osobnost.

Práce

Vaše prudká povaha někdy zaviní nejedno faux pas, proto našlapujte opatrně a rozmýšlejte své kroky. Vaše aktivita nemůže nic moc pokazit, přesto se nechovejte bohorovně a nedrážděte zbytečně své okolí. Umíte být dokonale přesvědčiví, proto tento dar využijte pozitivně, a to konečně také ke svému vlastnímu prospěchu. Můžete zažít příjemné oživení vašich obchodních aktivit. Měli byste si uvědomit, že na všechno nestačíte sami, a snažit se více o spolupráci a propojení s ostatními – podle známého hesla více hlav, více rozumu. Tygři by se měli tedy snažit přikrčit a tak trochu ohnout hřbet a být více pružní a flexibilní, aby se dokázali stát i milými pejsky.

Zdraví a relaxace

Více pozornosti byste měli věnovat sportu a relaxaci, při které si dokážete odpočinout a hlavně uvolnit energii a různé vášně. Sportovněji laděným typům prospěje akční víkend, kde prověříte po zimě svojí fyzičku. Zkuste se také více zamyslet i nad skladbou svého jídelníčku a omezte určité nezdravé návyky a závislosti. Udělejte si více času na své blízké, navštivte rodiče a příbuzné, potěšte se v kruhu rodiny. Uvidíte, že vám společně strávený čas určitě prospěje více než sezení u počítače. Oprašte také přátelské kontakty, vyjděte do společnosti se pobavit, tento rok přeje komunikaci a zábavě.

Láska

Rok Psa přeje propojování a novým kontaktům, pro některé z vás je však v oblasti lásky a vztahů důležitá opatrnost. V novém roce přátelského a komunikativního Psa vás mohou potkat náhlá vzplanutí, která mohou ohrozit vaše stávající vztahy. Je pro vás velmi důležité nejednat pod vládou emocí a s horkou hlavou, ale všechny závažnějších kroky a rozhodnutí dobře rozmyslet. Vaše povaha vás často žene do předvádění a flirtů a unáhlených výroků. Měli byste si uvědomit, že vyřčená slova se již nedají vrátit zpět a že můžete lehce ztratit to, co jste dlouho budovali, což by bylo v mnoha případech určitě škoda...

Přečtěte si i další horoskopy: 

Horoskop na rok 2018

Horoskop na rok 2018

Andělský horoskop - muž

Andělský horoskop: Poznejte svého anděla

reklama

Související témata: Čína , hvězdy , tygr , čínský horoskop , horoskopy , rok ohnivého kohouta , ohnivý kohout , znamení tygra , astrologie

reklama

Přečtěte si také

reklama