zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

2018 Velký čínský horoskop - VEPŘ

Čínský horoskop znamení Vepře
Autor: thinkstock.com Čínský horoskop znamení Vepře
anna kopečková , Vydáno: 01.01.2017
V oblasti kariéry a práce se mohou během tohoto roku vyskytnout skvělé nabídky. Pod mírou euforie se někteří nedočkaví jedinci můžou dopustit omylů a chyb, proto by měli být opatrní, zvláště pak v oblasti financí, různých půjček a investic.

reklama

Ročníky 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Odpovídá astrologickému znamení Štíra

měsíc jeho vlády: listopad

hodina jeho vlivu: 21–23

Lidé tohoto znamení se rádi baví, jsou přátelští a především velmi emocionální, proto bývají často citově zranění. Nejsou průbojní, takže se nedokážou prosadit a zejména v mládí trpí nedostatkem ocenění. V zaměstnání jsou přímo požehnáním jako schopní a svědomití podřízení. Vepři jsou mírní, optimističtí, inteligentní a velkorysí, a ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní, a proto se raději drží stranou. Jsou citliví, jemní a velkorysí k přátelům, nejsou to výstřední osobnosti a veškeré smyslové požitky včetně umění berou velice vážně. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život velmi důležitý. Pokud se jim nedaří, mají pocit, že nedovedou řádně zastávat své povinnosti a propadají melancholii. Jsou to nenároční lidé a většinou nemívají nepřátele, umějí odpouštět a dovedou poměrně dobře překonat citovou ztrátu. Jsou nároční zejména sami k sobě, a pokud neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu. Pokud jde o módu, mají fantazii a vkus a dbají o svůj vzhled, i když jsou poněkud konzervativní a vyčkávají, až nejnovější výstřelky vyzkouší někdo jiný.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní vepř 1923, 1983

Zástupce tohoto znamení je nejcitlivější, má velmi přátelskou a otevřenou povahu a bývá k ostatním lidem laskavý, rád pomáhá, takže ho ostatní mohou často zneužívat. Je také domácký a někdy velmi pohodlný, takže může mnoho věcí zanedbávat.

Dřevěný vepř 1953, 1995

Tento typ Vepře je ambicióznější než jeho bratři. Je také společenský a neustále hledá různé kontakty a vzájemně prospěšná přátelství. Má optimistickou povahu, takže v kolektivu bývá oblíben, je pilný, může být také velmi úspěšný.

Ohnivý vepř 1947, 2007

Toto je nejvíce podnikavý a egoistický Vepř. Dokáže většinou se svojí ohnivou energií prosadit vše, co chce. Jako jediný dokáže i riskovat a nebojí se vydat do různých dobrodružných akcí. Má také dramatický talent, takže ve svém osobním životě může vytvářet napětí.

Zemní vepř 1959

Zemní vepř ze všeho nejvíce miluje svůj klid, je realistou, takže se nevrhá do pochybných podniků ani do neperspektivních vztahů. Rád si užívá života a peníze, které vydělá, utrácí pro svoji potěchu a požitek. Mívá vyrovnanou povahu, proto je dobrých přítelem i partnerem.

Kovový vepř 1971

Síla elementu kovu dodává tomuto člověku odhodlanou a přímou povahu. Dokáže vždy říci, co si myslí, a to někdy i nevybíravým způsobem. Protože je vtipný, ostatní mu jeho drzosti většinou prominou. Je také pracovitý a vcelku je člověkem, na kterého se dá spolehnout.

Vepř v roce 2018

Tento rok Psa klade důraz na závazky a také na tvrdou a houževnatou práci. Viditelné výsledky se dostaví u těch, kteří se snažili již v předešlém roce Kohouta. Vepři by měli naučit ostatní, aby dokázali ocenit jejich práci a snahu, a to nejen v oblasti pracovní, ale i doma mezi členy rodiny. Tento rok přeje vašemu znamení zvláště v oblasti vztahů a lásky. Láska bude také to, co vás bude nejvíce zajímat. Osamělí Vepři se budou snažit najít si příjemný protějšek, podle Číňanů se k tomuto znamení nejlépe hodí lidé narození ve znamení Kozy, Králíka a Tygra. Dobrým doporučením pro Vepře je aktivnější společenský život a práce na vlastní image, kterou někdy zanedbávají.

Práce

Tento rok pro vás bude výzvou, jak dokázat významně změnit váš postoj k práci, která vás již neuspokojuje. Měli byste si uvědomit, že opravdové změny pocházejí z vašeho nitra a jediný, kdo dokáže něco opravdu proměnit, jste vy sami. Jestliže vám chybí pozitivní motivace, zkuste si přečíst knihy na téma, jak změnit své vnitřní nastavení a stát se realistickým optimistou. Vyhledávejte společnost příjemných, sebevědomých a také úspěšných lidí, kteří vám mohou být určitým příkladem pro vaši osobní transformaci a změnu. A nakonec udělejte rozhodný krok pro změnu, najděte práci svých snů nebo začněte konečně s podnikáním. Jediná omezení, která máme, jsou v naší hlavě.

Zdraví a relaxace

Vašemu znamení se promítá psychická nepohoda a stresy ve zvýšené formě do zdravotních potíží. Proto se snažte nejednat pod vládou emocí, prospěje vám vybití nahromaděné negativní energie pohybem. Při stresových situacích, pracovní zátěži, ale i domácích neshodách si neopatrností můžete přivodit i úraz. Vzpomeňte si na rčení, že klidná mysl je půl zdraví, a nedejte prostor žádným stresům a hádkám. Tvrdí se, že většina nemocí je psychosomatického původu a naše psychika velmi ovlivňuje stav našeho zdraví. Preventivně dodávejte tělu vitamíny, které budou třeba zvláště v podzimních a zimních dnech, v případě, že podlehnete bacilům, dovolte si odpočinek a léčení.

Láska

Mnozí zástupci vašeho znamení mohou zažít silnou touhu po změnách a především při neuspokojivých partnerských vztazích mohou hledat vztahy paralelní. Se seznámením nemíváte problémy, protože jste družní, přátelští a přitažliví, větším problémem může být si vztahy udržet. V případě různých flirtů si musíte dávat pozor, protože mohou na jedné straně udělat váš život zajímavým, na straně druhé přinést problémy a omezení. Pozornost byste měli v tomto roce určitě zaměřit na uspořádání vašeho milostného života tak, aby se neodehrávala zbytečná dramata, ale přišlo spíše pozitivní rozuzlení vašich vztahů.

Přečtěte si i další horoskopy:

Horoskop na rok 2018

Horoskop na rok 2018

Andělský horoskop - muž

Andělský horoskop: Poznejte svého anděla

reklama

Související témata: Čína , hvězdy , čínský horoskop , horoskopy , vepř , rok ohnivého kohouta , ohnivý kohout , znamení vepře , astrologie

reklama

Přečtěte si také

reklama