Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

3/2016 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Vyzařuji dobro a jen dobro se mi vrací.“
Vydáno: 29.02.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V březnu vás čeká překonávaní překážek a nebude jich málo. Budete muset čelit výzvám a zkouškám, ale už v půlce měsíce se vám je podaří překonat a uvidíte na konci tunelu zase velké světlo. Uvidíte naději v tom, co děláte, a začne se vám dařit.

 

Práce – V práci vám od začátku měsíce pomůže osud a bude to pro vás jednoduché. Vše, co vám dříve připadalo jako velký problém, se najednou jako mávnutím kouzelného proutku vyřeší. Práce vám půjde tak, jak si představujete.

Zdraví – Chybí vám minerály a vitamíny, tak je doplňte, a pozor na zažívání a pravidelnou kontrolu u lékaře.

Peníze – Začátkem měsíce musíte zaplatit vše důležité a pak se vám už bude jen dařit. Z peněz se budete radovat a užijete si jejich hojnost. Nemusíte se ničeho obávat, a dokonce můžete utratit nějaké peníze navíc.

Vztahy – Ve vaší blízkosti je muž, který s vámi manipuluje. O každém svém kroku velice přemýšlí a jedná jen ve svůj prospěch. Vy si to v průběhu měsíce uvědomíte a s tímto mužem ukončíte veškeré kontakty.

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama