Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

3/2016 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Jsem povznesená nad všechna omezení. Inspirace vede mé kroky.“
Vydáno: 29.02.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V měsíci březnu se můžete radovat. Čeká vás totiž nová pracovní nabídka, která bude pro vás klíčová a určí průběh celého měsíce. Splní se vám sen, na který jste dlouho čekala. Osud vám je nakloněn ve všech oblastech vašeho života. Snažte se vyčerpat z toho co nejvíc.

 

Práce – Čeká vás radost z práce a navazování na práci, kterou jste dělala v minulosti. Budete mít dostatek energie, která vás požene dopředu a vy si svoji práci opravdu zamilujete. Užívejte si radostného pocitu a v budoucnosti to skvěle zužitkujte.

Zdraví – Vaše myšlenky vytvářejí i vaše fyzické problémy. Vzdejte se depresí a stresů a uleví se vám. Alergie je pouze následek reakce na věci, které nechcete dělat, ale máte pocit, že musíte.

Peníze – Finance budou proudit a máte i dostatek sil je vydělat. Jen je nutné se zbavit křivd z minulosti. Ty blokují finanční energii. Odpusťte a jděte dál a finance k vám opět potečou.

Vztahy – Navazujete na lásku z minulosti a cítíte, že musíte mít trpělivost, jinak se vše pokazí. Trpělivost je dobrá vlastnost, ale tento měsíc vám nepomůže. Ve vašem vztahu je stagnace – a tak to bude po celý měsíc. Občas se objeví drobná naděje, ale vždy jen krátce. Vydržte, v jarních měsících se vše zase změní.

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama