Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

3/2016 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Všude kolem sebe vidím jen harmonii a tu také prožívám.“
Vydáno: 29.02.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ztráty, které přijdou v měsíci březnu, souvisejí především s nějakým mužem ve vaší blízkosti. Budete je hodně prožívat, jsou pro vás důležité. Je to někdo, kdo je negativní a tím ovlivňuje i vás a váš život. Snažte se tomu člověku vyhnout a měsíc březen dostane jiný náboj. Nemusíte se pak ničeho obávat a zažijete i nějaké dobrodružství a legraci.

 

Práce – Budete se rozhodovat mezi dvěma cestami, které vám nabízejí dvě možnosti práce. Nebudete vědět, kterou se vydat. Napadne vás navázat i na minulost a možná to i zkusíte. Vezměte si delší čas na rozmyšlenou a nenechte se nikým manipulovat.

Zdraví – Pozor na pleť. Může se objevit i nějaká alergie a také bolesti hlavy.

Peníze – Zpočátku budete přemýšlet, kam s penězi, které začnou proudit. Víte, že je nutné i odpočívat a přemýšlíte, zda můžete zaplatit zálohu na dovolenou. Nebojte se, přijdou další finance a vy zaplatíte i jiné důležité věci. Na dovolené možná potkáte i nějakou lásku.

Vztahy – Přichází přístav, kde můžete zakotvit. Nabídne se vám možnost stability a velké lásky. Pouze s tím přichází i majetnický pocit partnera, což nemáte ráda. Promluvte si s ním a vysvětlete mu, že volnost je vaše podstata, pak můžete zakotvit. Ve stávajících vztazích přichází období klidu a stability.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama