Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

3/2016 horoskop měsíc Střelec

Motto měsíce: „Miluji se taková, jaká jsem a jsem na sebe pyšná.“
Vydáno: 29.02.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Měsíc březen vám nastaví zrcadlo. Bude plný rozhodování. Donutí vás ke spravedlivému řešení. Je to nutné, abyste získala stabilitu. Nebojte se, že to nezvládnete. Jediné, co potřebujete, je odhodlání s tím něco udělat. Neodkládejte to, co mělo být už dávno vyřešeno. Osud vám bude nápomocen.

 

Práce – Děláte si určité iluze a nežijete v realitě. Podívejte se na svoji práci střízlivým pohledem a nenechte se odradit od někoho, kdo to s vámi nemyslí dobře. Pak přijdete na to, že vše je jinak, než si myslíte, a získáte to, o co vám jde už delší dobu.

Zdraví – Nepřecházejte nemoci a snažte se odpočívat. Bolesti zad signalizují problémy, které nesete s sebou.

Peníze – Máte pocit, že jste na vše sama a nikdo vám nepomůže. Odpočiňte si a naberte sílu. Změňte svůj pocit, že jste oběť, a otevřou se vám nové finanční možnosti. Ve skutečnosti na tom nejste tak špatně, jak si myslíte. Ostatní vám mohou vaši finanční situaci jen závidět.

Vztahy – Musíte uzavřít minulost, jedině tak se vám uleví. V partnerství v poslední době zažíváte samé překážky a komplikace. Pokud uzavřete svou partnerskou minulost a uvědomíte si přítomnost, může nastat budoucnost. V partnerství žijete v minulosti z něčeho, co už vám nic nepřináší.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama