Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

3/2016 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Do celého těla mi radostně proudí láska.“
Vydáno: 29.02.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V minulosti proběhl ve vašem životě nějaký rozchod, který vás stále trápí. Je nutné se od toho odpoutat a nemyslet na to. Blokujete si tím celkově celý svůj život a překvapivě i svou finanční sféru. Měsíc březen vám dává nové možnosti zapomenout na minulost a také příležitost se s ní vyrovnat. Tak tentokrát odložte rozhodování a jednejte.

 

Práce –  V práci vámi zmítají pocity lásky a naplnění, na druhé straně prožíváte únavu a deprese. Je nutné připustit změnu a postavit si nové hranice. Vaše práce stojí na špatných základech. Promyslete vše a postavte je znova.

Zdraví – Zažívání a problémy s tlakem jsou jen dočasné. Jste chráněna osudem.

Peníze – Už na začátku měsíce se objeví peníze z minulých projektů nebo z práce vykonané v minulosti. Z té současné to zatím tolik peněz nebude, trocha šetření vám tak neuškodí. Ztráty žádné nebudou, toho se nemusíte obávat. 

Vztahy – Ze vztahů budete tento měsíc zoufalá a bezradná. Vše stagnuje, všude kolem jsou jen iluze a lež. Popřemýšlejte, co nalháváte sama sobě, před čím zavíráte oči? Postavte vztahy na pevné funkční základy a vše se pohne k lepšímu. Problém není vnější, ale váš vnitřní, pocházející z minulosti.

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama