Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

3/2017 horoskop měsíc Býk

V březnu vás čekají iluze a pocit, že nežijete v realitě. Budete si muset tu realitu dost často připomínat. Pomůže vám k tomu nějaká velice dobře zajištěná a úspěšná žena. To vám pomůže nalézt klid a harmonii ve všech oblastech vašeho života. A vy si uvědomíte, že je to pro vás opravdu důležité.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce - „Prožívám změnu, která mi léčí život.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Rak

S kým budete mít problémy – Ryby

Vztahy Na začátku měsíce budete hodně pracovat a bude se vám v práci i dařit. Z práce načerpáte dostatek sil a energie, což se projeví i ve vašem partnerství. Zažehne to lásku. U nezadaných se může objevit někdo, do koho se zamilují, u zadaných dojde k oživení vztahu.

Práce V práci se na začátku měsíce budete velice snažit. Sice vám to půjde dobře, ale stejně budete cítit beznaděj. V půlce měsíce už bude vše v pořádku a vy budete odpočívat. A ke konci si uvědomíte, že je nutné poslouchat především svou intuici.

Peníze O peníze si nemusíte celý měsíc dělat starosti. Už na začátku měsíce budete v pohodě a budete se radovat, protože finance budou přicházet tak, jak si přejete.

Oslabený orgán a léčivé barvy Kostrč a záda. Růžová.

 

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, býk, měsíční horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama