Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

3/2017 horoskop měsíc Lev

Čeká vás nová nabídka práce a bude to práce opravdu zajímavá. Přijde hned na začátku měsíce a budete z toho nadšená. V půlce měsíce vás čekají menší hádky a nepříjemnosti a konec měsíce bude o flirtování a přijde i skvělý sex.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková

Moudrost měsíce - „Libí se mi, kde jsem a co dělám.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Kozoroh

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy Vztahy vám v březnu moc nepůjdou. Už na začátku března se můžete s někým rozejít, protože si spolu neříkáte důležité věci. Budete se rozhodovat, co dál. Pocítíte i ztráty v oblasti lásky a citů. Na konci měsíce se to změní a vy pocítíte zase štěstí.

Práce Překonáte všechny překážky a čeká vás velké štěstí a spokojenost. Budete hodně pracovně zaneprázdněna a čeká vás jedna schůzka za druhou. Bude se vám opravdu dařit tak, jak jste si představovala už dávno.

Peníze Peníze si budete muset promyslet už na začátku měsíce. Překonáte překážky, ale nakonec vám peníze budou stejně chybět.

Oslabený orgán a léčivé barvy Krevní obraz. Hnědá a žlutá.

Reklama
Článek je zařazen v: horoskop, lev, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama