Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

3/2017 horoskop měsíc Rak

Začátkem měsíce vás čekají zprávy, které budou velice příjemné a obohacující. Budou jak od přátel, tak i v pracovní oblasti. V půlce měsíce vás čeká velká láska. Ten kdo je nezadaný, se může bláznivě zamilovat, a zadaní mohou potkat někoho zajímavého. Konec měsíce bude o dohadech.
Vydáno: 28.11.2016
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce - „Každý den mi přicházejí jen samé inspirativní nápady.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Lev

S kým budete mít problémy – Štír

Vztahy Ve vztazích se vše už na začátku měsíce zrychlí a bude to mít velký spád. Ve vztahu se budete cítit osamocena, a tak když se objeví někdo velice přitažlivý, může se stát, že vám zamotá hlavu. Pozor si dejte na unáhlené rozchody, které vám nepřinesou to, co si představujete.

Práce Budete obklopena tím, co vás těší a co jste si přála. Budete se radovat ze své práce. Uprostřed měsíce však vše zboříte a uvědomíte si, že musíte postavit nové základy vaší práce.  Konec měsíce bude velice produktivní.

Peníze Peníze se vám podaří sehnat na vše, co si budete přát, a zaplatíte i nějaké výdaje, které přijdou až na konci měsíce.

Oslabený orgán a léčivé barvy Žlučník. Červená.

Článek je zařazen v: horoskop, rak, měsíční horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama