Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

3/2017 horoskop měsíc Ryby

Začátek měsíce pro vás bude velice inspirativní. Čekají vás nové začátky, hodně komunikace a především nové nápady. V půlce měsíce zažijete velkou lásku a zamilovanost, ale ta se přehoupne do boje. Dejte si pozor na to, co říkáte a jak se chováte, abyste se zbytečně doma nehádali.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce - „Zbavuji se svých omezení založených na starých negativních myšlenkách.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – Blíženci

Vztahy Vše budete na začátku března vidět z jiného úhlu, než to uvidí ostatní. Máte dostatek sil a tak vše zvládnete. V půlce března už budete zavírat před problémy oči a budete dělat, že tam nejsou. Pokud budete mít dostatek trpělivosti, bude to zase dobré.

Práce Začátkem března se budete v práci radovat a bude pro vás velice zábavné chodit do práce. Následně však přijde negativní změna, což vám přinese deprese a smutek. Snažte se více přemýšlet nad tím, co děláte, abyste nedělala chyby.

Peníze Peníze vám budou tento měsíc chybět a nebudete vědět, kde je vzít. Nejvíc vám to bude vadit na konci měsíce, kdy přijdou nějaké výdaje.

Oslabený orgán a léčivé barvy Alergie. Fialová.

Článek je zařazen v: ryby, horoskop, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama