Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

3/2017 horoskop měsíc Vodnář

Přízeň osudu je to správné spojení, které budete vnímat na začátku měsíce března. Osud vám prostě pomůže ve všech oblastech vašeho života. To bude trvat ale jen pár dní a pak se objeví boj. Bojovat budete především sama se sebou a se svojí prací, protože budete přetažená a přepracovaná.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce - „Jsem svou nejlepší přítelkyní. “

Jaké znamení vám přinese štěstí – Rak

S kým budete mít problémy – Vodní znamení

Vztahy Ve vašem vztahu je velká důvěra a jste pro sebe spřízněné duše. Někoho může potkat i žádost o ruku. Váš partner je velice dominantní a sebevědomý muž a to vám dává pocit bezpečí. Přijde s velkým vyznáním a vy budete velice šťastná.

Práce V práci to bude jednou nahoru a podruhé dolů. Začátkem měsíce budete na vše sama a budete z toho unavená. Pak přijde beznaděj a pocit frustrace. Na konci měsíce se vše obrátí a budete zase prožívat období plné nápadů a kreativity.

Peníze Peníze jsou pro vás v současnosti záležitost, kterou nechcete řešit. Chcete si od nich odpočinout a bude se vám to vcelku dařit.

Oslabený orgán a léčivé barvy Štítná žláza. Okrová.

Článek je zařazen v: horoskop, vodnář, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama