Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

4/2015 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Moje tělo odráží stav mé mysli.“
Vydáno: 26.02.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jste v situaci, kdy se nemůžete hnout z místa a to vás svazuje. Už potřebujete vykročit vpřed. Je ještě čas chvilku stát a nic nedělat, pouze pozorujte okolí a celou situaci. V půlce měsíce se už vše hne dopředu a vás čeká velký úspěch, především pracovní a finanční. Nenechte se odradit někým, kdo to s vámi nemyslí dobře. Přineslo by vám to jen ztráty.

Práce – Nové projekty s sebou přinášejí i velké překážky, a právě to budete zažívat na začátku dubna. Překážky se dají překonat, jen musíte mít odvahu a odhodlání. Na konci měsíce se už budete radovat a zažívat pohodu a klid.

Zdraví – Vaše imunita je oslabená a to má za následek i zhoršení krevního obrazu. Je nutné si to nechat zkontrolovat u lékaře a nechat si napsat vhodnou farmaceutickou léčbu, protože se to jinak zhorší.

Peníze – V začátku měsíce budete se svými financemi trochu bojovat, ale bude to jen dočasné a pak přijde zasloužený klid a pohoda. Ke konci měsíce se už budete zase radovat a nebudete si muset dělat žádné starosti ohledně peněz. 

Vztahy – Něco jste impulzivně ukončili a teď toho litujete. Nechte to být, je čas jít dál. Čeká vás krásný flirt a také cesta, která vám přinese nová dobrodružství a radost. Minulost je pryč a vy se těšte na budoucnost.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama