Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

4/2015 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Jsem otevřená a vnímavá k veškeré hojnosti, která mne obklopuje.“
Vydáno: 26.02.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V pracovní oblasti vás v dubnu čekají cesty a hodně vynaložené práce. Soustředíte se většinou jen na práci a cestování vás bude unavovat. Někdo vás začne od práce odrazovat, ale nedejte se, je nutné vytrvat.

 

Práce – Hádek a beznaděje je ve vaší práci dostatek. Ovládne vás pocit, že se před vámi něco skrývá a vy to nedokážete odkrýt, což vás přivede k větší nervozitě. Váš pocit, že nemáte věci pod kontrolou, vás bude ničit.

Zdraví – Máte pevné zdraví, jen plíce a průdušky jsou trochu oslabené, u žen také reprodukční orgány a u mužů prostata.

Peníze – Máte naději, že vaše finanční situace se zlepší a že to bude brzo. Čeká vás velký úspěch a radost. Pozor si dejte na to, že některé věci si moc idealizujete, to se vám pak nemusí vyplatit.

Vztahy – Uzavíráte staré vztahy a také svoji minulost, což je to nejlepší, co můžete udělat, jinak se nic nového neobjeví. Čeká vás stagnace a vy se neposunete dál. Vyčkejte na konec měsíce, pak vás čeká posun a úspěch.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama